Výjimečné dárky pro výjimečného přítele

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Výjimečné dárky pro výjimečnou přítelkyni

Pokud máte přítelkyni, kterou můžete označit jmenovkou navždy nejlepší přítelkyně (oblíbená anglická zkratka BFF - best friend forever), máte obrovské štěstí. Udělejte jí radost, dejte jí najevo, co pro Vás znamená a co pro Vás znamená vaše vzájemné přátelství. V naší nabídce najdete exkluzivní šperky ozdobené diamantem či pravými perlami, ale i jednodušší zlaté či stříbrné šperky vhodné pro každou příležitost. Přinášíme několik tipů na dárky, které Vaši BFF určitě potěší.

 

Zlatý přívěsek s počátečním písmenem jména Vaší přítelkyně

Pokud ho ještě nemá, určitě ji takový dárek potěší. Podle jejího vkusu, můžete vybrat přívěsek z bílého nebo žlutého zlata, se zirkony nebo bez. Pokud plánujete kupovat samotný přívěsek, bez náhrdelníku, prověřte si předtím, zda nějaký náhrdelník, na kterém by Váš dárek mohla nosit, už má a případně jaké je barvy. Musí s přívěskem ladit.

 

Náhrdelník se jménem

Podobně jako přívěsek, i náhrdelník se jménem Vaší přítelkyně je skvělým dárkem a navíc už déle patří ke krásným módním trendům. Proslavila ho postava Carrie Bradshaw v známém seriálu Sex ve městě. I ona ho dostala jako dárek od kámošky. U nás je najdete, jako většinu našich šperků, ve žlutém i bílém zlatě. Pokud jste v naší nabídce nenašli jméno Vaší přítelkyně, případně byste jí chtěli darovat přívěsek s její přezdívkou, neváhejte nás kontaktovat.

 

Zlatý řetízek na nohu

Řetízek na nohu se především přes léto, na opálenou pokožku, skvěle hodí jako módní doplněk. Pokud je Vaše kámoška milovnice módy a na svém vzhledu si dá záležet, takový dárek ji určitě potěší. V případě, že byste chtěli darovat dárek, který by Vás měl symbolicky spojovat, můžete si koupit stejný i vy.

 

Zlaté náušnice

Nosí Vaše kamarádka ráda náušnice? V naší nabídce určitě najdete takové, co by se jí hodily. Krátké, dlouhé, kulaté, moderní, nadčasové, s kamínky a bez nich. Budete mít z čeho vybírat.