Zlatý dárek ke Dni matek určitě potěší

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Máma je jen jedna. Miluje nás láskou, kterou nelze popsat. Dává nám všechno, i když jí to často nevracíme zpět. Den matek je krásný svátek, kdy bychom si na tu naši mámu měli najít čas a i když žádný dárek neočekává, určitě ji potěší. Bez ohledu na to, zda se jedná o kvítek či o originální šperk. Pokud jste se rozhodli věnovat skutečně hodnotný dárek, takový, který s ní přežije roky, zkuste zlato. Kvalitní zlato.

Podle čeho vybrat zlatý šperk pro mámu

Při výběru zlatého dárku si odpovězte na tyto hlavní otázky: Jakou barvu zlata máma preferuje? Jaký druh šperku jí v šperkovnici chybí, případně, co nejčastěji obměňuje? Kolik chci investovat? Odpovědí na první otázku bude, zda maminka preferuje bílé zlato nebo klasické žluté zlato. Pokud nosí i jedno i druhé, máte to jednodušší, otázkou se zabývat nemusíte. Chybu neuděláte, když vyberete výrobek ze žlutého zlata, ani z bílého, ani když v kombinaci bílého a žlutého. Druhá otázka je úzce spjata s třetí. Zaměřte se na druh šperku dle Vašeho rozpočtu. Pokud je omezený, zkuste vybrat zlatý prsten, bez kamínku nebo se zirkonem, přívěsek, náušnice, jemný, elegantní zlatý náramek nebo zlatý řetízek na nohu. Pokud plánujete potěšit dražším dárkem, zkuste perly, případně kombinaci zlata s perlami nebo diamantem.

Šperk podle maminčiny osobnosti

Pokud jste všímavý a na výběru vhodného dárku ke Dni matek si chcete dát skutečně záležet, zaměřte se kromě tří základních otázek i na další kritéria. Například na styl oblékání se a na její povahové rysy. Pokud maminka patří spíše mezi ženy, které z davu nevyčnívají, mají rády spíše eleganci než extravaganci, vybírejte šperky jemnější, méně nápadné. Zlaté řetízky s nenápadnými přívěsky, náušnice, které zaujmou spíše vypracováním než velikostí a zlaté prsteny s menšími kamínky a jednoduššími tvary.

Naopak, pokud je Vaše maminka typ osobnosti, která bývá v centru pozornosti, extrovertka s obrovskou zářížárem kolem sebe, nebojte se experimentovat a dopřejte jí extravagantnější kousek šperku. Ideální mohou být perlové prsteny s diamantem, hrubší zlatý řetízek na krk či celý set s vícebarevnými kameny.