Výběr nejvhodnějších náušnic

Náušnice jsou jediným šperkem, který zkrášluje ženy již od narození.

Při jejich výběru je důležité dbát zejména na to, které z nich se hodí ke konkrétnímu typu obličeje. Díky tomu nejenže zvýrazníte své přednosti, ale také prostřednictvím nich zjemníte nedostatky.

Výběr nejvhodnějších náušnic

V tak široké nabídce náušnic je opravdu těžké se zorientovat. A to zejména v případě, že hledáte dárek. Věděli jste o tom, že ke každému typu obličeje se hodí jiné náušnice? Nám v iZlatě záleží na tom, abyste byli se svou koupí 100% spokojeni, a proto Vám rádi poradíme, jak na to.

 

Hlavním ukazatelem jsou čtyři typy obličeje, ke kterým si náušnice dokážete dokonale doladit:

  • Ke kulaté tváři se hodí téměř všechny typy náušnic s výjimkou kruhových, které působí mohutně. Zalichotí jí naopak úzké visací náušnice či pecky, díky kterým vyniknou rysy obličeje. Dovolené jsou také trojúhelníkové tvary.

  • Oválnou nebo podlouhlou tvář je třeba opticky rozšířit, a to prostřednictvím oblých tvarů náušnic, jakými jsou například slzičky, spirály či kruhy. Výhodou tohoto typu obličeje je možnost experimentování s téměř všemi tvary kromě příliš dlouhých visacích náušnic, které ji ještě více prodlužují.

  • Trojúhelníkový obličej nejvíce vynikne v malých a středních kruhových tvarech, či větších náušnicích elipsového tvaru. Perfektně ji doplňují také dlouhé visací náušnice, které jsou zakončeny výrazným motivem. Naopak, vyhýbat by se měly širokému zapínání náušnic u ucha, které se zužuje směrem dolů.

  • Čtvercová tvář vyžaduje prodloužení, a proto jsou nejvhodnější dlouhé visací náušnice. Hodí se jí téměř všechny tvary s výjimkou čtverečních náušnic, které jsou podobné tomuto typu obličeje.

 

Více rad a ukázek typu obličeje najdete i na naší stránce - Pomoc při výběru náušnic.

 

Ať už se rozhodnete jakkoli, mějte na paměti, že právě náušnice jsou u žen nejvýraznějším šperkem. Právě ony totiž dokáží změnit celkový vzhled.

Pro Vaše pohodlí je také důležitý typ zapínání, ke kterému inklinujete. Vyberte si proto z naší nabídky zlatých náušnic ten, který Vám vyhovuje nejvíce.