Zvolte nejkrásnější dárek k 40. narozeninám

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Vyberte nejkrásnější dárek k 40. narozeninám

Každé kulaté narozeniny jsou výjimečné. Ty 40. možná pro někoho ne až tak jako 50. či 60., ale významné v životě každého z nás určitě jsou. Jelikož se dožíváme v průměru 80 let, právě den čtyřicátých narozenin je tím dnem, kdy začínáme druhou polovinu našeho života. Právě to je ten čas, kdy jsou děti u většiny z nás již minimálně školou povinné, máme život pevně ve svých rukou a těšíme se na nové výzvy a zážitky.

 

K takovým významným událostem patří bez pochyby i významné dárky. Pokud zvolíte šperk, určitě zvolíte správně. Tipy na dárky v podobě šperků pro dámy a pány Vám přináší náš dárkový poradce.
 

Dárek pro dámy k 40ce může být odvážný

Ženy oslavující 40. narozeniny v žádném případě nepovažujte za staré. Zaprvé jimi ani zdaleka nejsou a zadruhé právě čtyřicátnice si to, že stárnou, absolutně nepřipouštějí. Mají zaběhnutou kariéru a dětičky ve věku, kdy už nepotřebují jejich dennodenní péči. Díky tomu vedou (opět) aktivní život, cestují, baví se. A stále jsou ochotny experimentovat. Mají však už jasně vytříbený vkus a žádnými napodobeninami originálů je nepotěšíte. Dárky proto volte s důrazem na styl a kvalitu. Pokud se jedná o kamarádku, hodnotný zlatý přívěsek ji určitě potěší. Pokud se jedná o manželku, zaslouží si nový elegantní náramek či náhrdelník. Sami se rozhodněte, zda upřednostníte šperk na běžné nošení nebo pro speciální příležitosti. Pokud zvolíte druhou možnost, sety zlatých šperků zdobené pravými perlami jsou skutečně tou správnou volbou.

 

Dárek pro muže k 40. narozeninám? Vyberte něco originálního.

Někdy se může zdát, že vybrat dárek pánům, je náročné. Jsou ochotni méně experimentovat než dámy, hodinky či šperky nosí většinou tytéž dokud se jim neomrzí, dokud "nezestárnou" nebo dokud se nezúčastní určité výjimečné události. A právě ples, firemní gala večer, oslava kulatých narozenin někoho jiného, ​​první svaté přijímání či maturita dítěte jsou událostmi, které vyžadují nevšední šperk. Přesně takový, jaký pánovi můžete darovat k jeho 40. narozeninám.

 

Klasikou jsou zlaté manžetové knoflíčky. Na výběr máte žluté i bílé zlato v různých tvarech a symbolech. Je to jeden z dárků, který využije, i když jich náhodou dostane najednou více. Dají se porovnat s ženskými náušnicemi. Ty si ženy mění někdy i každý den a nikdy jich není dost.
Exkluzivnějším dárkem jsou značkové hodinky. Ne takové, na běžné nošení, ale právě na občasné příležitosti. Slouží jako doplněk k formálnímu oděvu.

Pokud má muž v oblibě nošení prstenů, určitě neuděláte chybu, pokud zvolíte nějaký, který mu jeho 40. narozeniny bude připomínat. Nabídka pánských prstenů je bohatá a určitě najdete přesně takový, který se mu bude líbit a bude se hodit k jeho povaze či vkusu.