Šperk jako dárek pro pár je symbolem večné lásky

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Šperk jako dárek pro pár je symbolem věčné lásky

Už nějakou dobu je trendem, že si páry mezi sebou kupují ladící dárky. V případě šperků to mohou být kousky, které do sebe buď zapadají po přiložení nebo jsou nějakým způsob vizuálně spojeny s partnerovým šperkem. Dříve jsme byli zvyklí, že si partneři k výročí, k Valentýnu nebo při jiných příležitostech darovali zvláštní dárky, nezávisle na sobě. Nový trend však tyto ladící dárky pro páry dělá významnějšími a osobnějšími. Tím způsobem si vzájemně i symbolicky vyjadřují komu patří.

 

Zlatý přívěsek pro dva

Asi jeden z nejtradičnějších dárků pro páry je přívěsek, který se po jemném prolomení stává přívěskem pro dva. Logicky části přívěsku po přiložení do sebe zapadají. Každý z partnerů si vezme jednu polovinu a nosí ji buď na řetízku a vzácněji i na náramku. Tento dárek je obvykle finančně méně náročný a jeho symbolika je jasná. Dárek se může stát ještě osobnějším, když si partneři na přívěsek dají gravírovat své iniciály, datum či jméno.

 

Ladící prsteny pro páry

V současnosti je mnoho párů, které nežijí v manželském svazku. Bez ohledu na to, zda jsou partneři i oficiálními manžely čí snoubenci, si mohou věnovat dárek v podobě ladících prstenů. Symbolicky si tak mohou vyjádřit svou lásku a oddanost. I v tomto případě si některé páry dají gravírovat něco symbolického, co je spojuje a vzájemně připomíná.

 

Ladící náramky pro páry

Může se stát, že jsou první dva návrhy pro některé páry příliš tradiční. Nebo některému z partnerů nevyhovuje takovýto druh šperků. V tom případě jsou skvělou volbou ladící zlaté náramky. Ty nepoutají pozornost v takové míře a hodí se všem věkovým kategoriím. V závislosti na rozpočtu a vkusu partnerů lze vybrat od těch tenčích až po ty nejhrubší s různými vzory.