Dárek pro Pannu v podobě šperku – hlavně nechť je decentní

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Rezervovaná Panna může být na nakupování dárků jedním z nejnáročnějších znamení zvěrokruhu. O tom co potřebuje, co se jí líbí, případně nelíbí, často nemluví. Navíc extravagantní dárky mohou být pro Pannu vysloveně nepříjemné. I když jejich styl a projev jsou někdy podceňovány, mějte na paměti, že většina osob narozených v tomto znamení, má vytříbený vkus. Umí ocenit kvalitu i hodnotu daru. Starají se o sebe, chtějí zůstat fit, zdraví a organizovaní.

Osoby narozené ve znamení Panny mají rádi čistotu a jsou orientovány na detaily ve všem co dělají. Možná i proto jsou takoví loajální, laskaví a starostliví přátelé. Jelikož jsou skromné, Panny raději preferují jednoduché a jemné šperky a naopak nikdy nevolí velké a velmi výrazné kousky. Minimalistickým šperkem u Panny nic nezkazíte.

Které kameny se hodí Panně?

Protože Panna ocení jemné šperky, neuděláte chybu, pokud jí darujete šperk bez kamene. Ale uznejme, ty s kameny jsou přece jen hezčí a pokud i mají na sobě kamínek, dva či více, nemusí být velmi výrazné. K Panně se hodí achát, granát, topas či polodrahokamy. Přinášejí jim úspěch a štěstí. Krásně vyniknou, pokud jsou zapracovány ve zlatě. Na výběr máte šperky s jedním druhem kamene nebo kombinací více. Pokud se neumíte rozhodnout, jaký druh šperku zvolit, popřemýšlejte co Vaše Panna vlastní a jak často to nosí. To Vám může usnadnit výběr. Jelikož osoby narozené v tomto znamení musí mít všechno pěkně zorganizováno, můžete popřemýšlet, zda by například i zlaté hodinky nebyly vhodným dárkem.

Pokud si nejste jisti, zda se s výběrem šperku trefíte, využijte možnost darovat Vaší Panně dárkový poukaz. Ten nabízíme v různých hodnotách. Ať si sama vybere ten pravý šperk pro ni.