Informace o výrobě snubních prstýnků

Výroba snubních prstýnků

Pokud jste již přesvědčeni, že je Vaše vyvolená láskou Vašeho života, tak je nejvyšší čas zpečetit vztah koupí snubních prstenů. Prstýnky se v minulosti nahrazovaly slámou, trávou a různými jinými nápady. V současnosti je to jinak. Dnešní doba nabízí krásné zásnubní a snubní prsteny z drahých kovů a kamenů, po kterých touží každá žena.

iZlato24.cz Vám nabízí originální zpracování, profesionální přístup a největší sortiment, ze kterého si určitě vyberete. Nemusíte čekat dlouhé hodiny ve frontách, stačí mít doma internet a kouzlo okamžiku se stane skutečností.

Upřednostnit stříbro nebo zlato?
Mezi stabilní snubní prstýnky, které jsou nejvíce oceňovány, patří kovové. Svou kvalitou si získaly již mnoho spokojených zákazníků. Výběr je samozřejmě jen na Vás a Vašem vkusu.

Snubní prstýnky z platiny - Výroba těchto prstenů je velmi náročná, ale finální efekt stojí za to úsilí. Tyto snubní prstýnky patří mezi unikátní skvosty, které mají nádherný lesk a věčný půvab. Při jejich zpracování se používá materiál o ryzosti 950/1000.

Zlaté snubní prstýnky - Tyto prsteny již léta patří mezi tak říkajíc tradiční. Jsou volbou mnoha lidí, kteří takový výběr přenášejí z generace na generaci. Jejich schématické zpracování přechází přes žlutou, bílou a červenou barvu zlata a častokrát mají konvenční tvar a neodolatelný lesk. Jsou příjemné, hladké a svou dokonalostí patří mezi nejprodávanější šperky ze zlata. Jejich technika zpracování je precizní a dosahuje dokonalého estetického designu.

Snubní prstýnky z palladia - Tyto psteny patří tak říkajíc k exkluzivnějším šperkům. Na trhu se objevily až ve dvacátém století. Jejich zpracování a design je velmi obdivuhodný a už i u nás poměrně žádaný. Patří mezi velmi precizně vypracované - šperkařské skvosty.

Stříbrné snubní prstýnky - tyto prsteny jsou takovou poměrně starší klasikou. Patří mezi stále žádané a kvalitní šperky. V blízké budoucnosti je najdete také v naší nabídce.

Podíl kovů ve špercích

Prsten a jeho dokonalý kruhový tvar

Při výběru prstenu jde o nejdůležitější prvek, na který je třeba dbát. Je to velmi důležité, protože zaručuje komfort při nošení. Jak si poradit s výběrem velikosti snubního prstýnku či prstenu, najdete u každé ceny v on-line zlatnictví iZlato24.cz.

Povrchová úprava prstenu
Mezi zažité úpravy patří pískování, matování a leštění. Všechny tyto způsoby používáme při výrobě našich šperků a prstenů.

Povrchová úprava snubních prstenů

Profil prstenů
Další důležitou vlastností, která z velké části určuje vzhled a charakter snubních prstenů, je profil. Profil je samozřejmě individuální záležitost, kromě estetického aktiva ovlivňuje komfort nošení snubního prstýnku či prstenu.

Profily snubních prstýnků


 

Volba velikosti prstenu
Vše závisí na velikosti Vašeho prstu. iZlato24.cz Vám nabízí prsteny ve všech velikostech, takže se nemusíte obávat nesprávného výběru, vždy je možnost úpravy či výměny.

Volba šířky prstenců
Kromě našich analýz klademe velký důraz na individuální reference našich zákazníků, a proto vybrané modely jsou k dispozici v různých šířkách již od 2,5 mm do 6,8 mm.

Tloušťka snubních prstenů

Gravírování
Gravírování patří k uznávaným a oceňovaným technikám, jak obohatit snubní prsten. Můžete si nechat vyrýt, co Vás jen napadne. Výhodou je, že pokud si dáte gravírovat např. den Vaší svatby, nikdy nezapomenete na Vaše výročí :) Můžete vybírat z klasických nebo moderních symbolů z naší nabídky. Kreativitě gravírování se meze nekladou. Před gravírováním prstenu je nejlepší poradit se s odborníkem.

Možnosti gravírovaní

Drahokam
V největším on-line zlatnictví v České republice, iZlato24.cz, taktéž naleznete snubní prstýnky s briliantem. Svou kvalitou patří mezi nejvíce oceňované a tím pádem i žádané. U nás najdete i takové, které jsou dostupné pro „obyčejného smrtelníka“. Jejich půvab, krása a vznešenost už na první pohled působí luxusně. Prohlédněte si naši nabídku diamantových snubních prstýnků a určitě Vás inspirujeme a nadchneme našim výběrem a ne velkým rozdílem v ceně mezi verzí osazení zirkonem nebo diamantem.

Způsob balení
Každý objednaný šperk (včetně snubních prstýnků) z naší nabídky Vám krásně zabalíme do luxusní krabičky. Jsme pedanti a pro naše zákazníky děláme vše na 110%. Nejvíce výhod opravdu najdete jen u nás, proto nás chvalte u Vašich známých a stěžujte si u nás. Nakupujte výhodně a využijte naše služby. Objevte kouzlo našich šperků uvnitř, ale i navenek.

 

Pár rad na závěr:
Pokud si koupíte opravdu exkluzivní skvost u iZlato24.cz, nezapomínejte si ho dobře hlídat. Doporučujeme, abyste si ho vždy při náročnějších sportovních aktivitách sundali. Můžete tak předejít mechanickým poškozením. Také takovéto prsteny ale i všechny zlaté a stříbrné šperky je třeba chránit před čistícími prostředky a kosmetikou, která jim může uškodit. Pokud o ně budete dostatečně dbát, jejich krása a lesk budou trvat věčně. Pokud se o ně budete s láskou starat po celý život, projeví se garance kvality a Vy nebudete nikdy litovat svůj nákup v iZlato24.cz.