Štír je tajemné a nejméně předvídatelné znamení

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Znamení Štír je nejméně pochopené znamení. Z důvodu své neuvěřitelné vášně a síly je často považováno za ohnivý znak. Ve skutečnosti je Štír vodním znamením, které svou sílu čerpá z psychické a emocionální sféry. Podobně jako ostatní vodní znamení je mimořádně předvídavý a intuitivní. Štíři vědí co chtějí, stále si jdou za svým cílem a nebojí se tvrdě pracovat, aby ho dosáhli. Nikdy neukazují své karty a jejich tajemná povaha je to, co je dělá tak lákavými a okouzlujícími.

Zvolit správný dárek pro Štíra nám může pomoci astrologie

Štír je znamení, které je ze všech znamení nejtěžšípřečíst. Je nevypočitatelný a své skutečné emoce před světem skrývá. Žije ve své bublině a před lidmi neukazuje svou skutečnou tvář. Když volíte dárek pro Štíra, snažte se nepřehánět. I když může být náročné vybírat dárek pro tak nepředvídatelný znak, věříme, že kvalitním šperkem u něj zabodujete. Bude to dárek, který mu může zůstat navždy. Abychom výběr dárku pro vašeho Štíra usnadnili, můžeme použít ještě několik poznatků z astrologie. O Štíru víme, že je to najsenzuálnejšÍ znamení a kameny, které mu přinášejí štěstí, jsou akvamarín, granát, topas, rubín a opál. Teď už jen najít tu správnou kombinaci.

Pokud volíte dárek pro pana Štíra, zamyslete se nejprve, co ze šperků obvykle nosí. Tak můžete vybrat zlatý řetízek, hodinky, zlatý náramek či prsten. Potom si dále můžete vybrat ze žlutého nebo bílého zlata, případně jejich kombinace. Pokud Váš Štír oblíbený řetízek už má, můžete mu k němu dokoupit zlatý přívěsek.

Pro dámy Šťírky je ten výběr o něco větší, protože je faktem, že šperky nosí ženy častěji. Kromě zmíněných řetízků, hodinek, náramků či prstenů, tak můžete zvolit i náhrdelník, přívěsek dokonce i set šperků. Jelikož Štírům přinášejí štěstí krásné kameny, ten výběr je přímo inspirující. Můžete zvolit šperky s jedním druhem kamene nebo kombinací různých.

Pokud byste chtěli, aby byl Váš dárek pro Štíra osobnější, můžete na šperky dát gravírovat jeho iniciály, datum narození nebo něco, co je pro Vás oba významné. Určitě to ocení.