Dárek pro otce by měl být praktický

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Dárek pro otce by měl být praktický

I Vy si lámete hlavu nad dárkem pro otce? Slaví narozeniny? Chcete ho překvapit na Den otců? Nebo si přejete dárek pro otce jako překvapení? Bohatá nabídka kvalitních šperků za skvělé ceny s expresním doručením až k Vám domů Vám výběr jistě usnadní. Pánské šperky z bílého i žlutého zlata, trendy manžetové knoflíčky i stylové pánské hodinky. Není důvod váhat! Inspirujte se našimi tipy na dárky.

 

Zlatý pánský prsten

Je Váš otec typ, který obvykle nosí prsteny? Pokud ano, v naší nabídce najdete krásné kousky vhodné jako dárek pro něj. Má raději větší prsteny či spíše minimalistické? Z bílého nebo žlutého zlata? Potěšit jej můžete i ozdobou ve tvaru černých zirkonů, onyxu či diamantů. V případě, že chcete, aby byl Váš dárek více osobní, můžete mu darovat pečetní prsten s gravírováním. Před koupí prstenu si však nezapomeňte ověřit, jaká velikost prstenu se Vašemu tatínka hodí.

 

Zlatý náramek

Pokud chcete jít takříkajíc na jistotu, můžete Vašeho tatínka obdarovat zlatým náramkem. Jeho výhodou je, že se v případě potřeby může zakrýt oblečením. Tím pádem obvykle nepoutá tolik pozornosti, což některým chlapům vyhovuje. Pokud zvolíte správnou velikost, otec si na něj rychle zvykne a při běžné manipulaci mu nebude vůbec překážet.

 

Manžetové knoflíčky

Každý pán by ve své zásuvce měl mít alespoň jeden pár kvalitních manžetových knoflíků. I když je nenosí denně, určitě se vyskytne vhodná příležitost, kdy si je s radostí nasadí. Na výběr máte také mezi manžetovými knoflíčky z bílého a žlutého zlata. Pokud zacházíte s omezeným rozpočtem, zvolit můžete i stříbrné manžetové knoflíčky.

 

Zlaté hodinky

Nosí Váš otec rád hodinky? Potěšte ho exkluzivním zlatým originálem. Kromě toho, že jsou tyto hodinky nádherným nadčasovým doplňkem, jsou i skvělou investicí. Jejich hodnota je dlouhodobě udržitelná, protože jsou vyrobeny z kvalitního zlata.