Jak si vybrat snubní prsteny

Víme, že výběr snubních prstenů k této životní události může být velmi náročný, proto Vás rádi usměrníme a poradíme Vám při jejich výběru. Vždyť snubní prsteny jsou jediným šperkem, který Vás bude provázet celým Vaším životem :)

 

1. VÝBĚR SNUBNÍCH PRSTENŮ

Svatba je jeden z nejvýjimečnějších dní, které s sebou život přináší.

Nenechte proto nic náhodě a snubní prsteny si vybírejte v dostatečném předstihu, minimálně 2-3 měsíce před svatbou. Rádi Vám poradíme a setkáme se s Vámi také osobně. Kvůli velkému zájmu jsme se proto rozhodlpro Vás otevřít showroomy v Praze a Bratislavě.

2. ŠÍŘKA SNUBNÍCH PRSTENŮ

Pokud se Vám líbí několik druhů snubních prstenů, a neumíte se rozhodnout, obecně platí, že čím jsou prsty delší, tím více na nich vynikne silnější prsten. Naopak, krátké prsty pěkně zvýrazní tenčí profily prstenů.

U většiny našich modelů si můžete sami zvolit tloušťku, jaká Vám vyhovuje, a tak Vám můžeme milimetry buď přidat nebo ubrat. Vybrané snubní prsteny jsou v iZlatě k dispozici v šířce od 2,5 mm až po 6,8 mm.

3. PROFIL A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Další důležitou vlastností, která souvisí s výběrem snubních prstenů, je jejich vzhled. Kromě estetické stránky je důležitý také komfort při nošení. Je proto jen na Vašem zvážení, který ze sedmi profilů si u nás vyberete.

Nezapomínejte také na povrchovou úpravu v podobě pískování, matování, či leštění. Velmi populární jsou i jejich kombinace, díky kterým se stanou Vaše prsteny originálními.

4. VELIKOST SNUBNÍCH PRSTENŮ

V iZlatě máte na výběr ze všech velikostí od 47 mm do 71 mm. Předtím, než se rozhodnete pro koupi snubních prstenů, je třeba si svou velikost pořádně ověřit. Na prodejnách a v showroomech budete mít k dispozici speciální měřič, který slouží k přesnému určení velikosti prstenů. V případě potřeby Vám však garantujeme 30denní výměnu pro úpravu velikosti zdarma, pokud byly Vaše prsteny skladové a nebyly gravírované.

Pro Vaši spokojenost od nás jako dárek dostanete gravírování, jehož text si zvolíte sami, například jméno partnera a datum svatby.