Dárkem pro Střelce může být i šperk s kamenem, který mu přináší štěstí

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Dárkem pro Střelce může být i šperk s kamenem, který mu přináší štěstí

Střelec je znamení s nestálou povahou, jehož charakterizuje proměnlivost a flexibilita. Tyto vlastnosti dokonale vystihují jeho hluboce zakořeněnou touhu po změně. Střelci jsou rození proto, aby zkoumali a je pro ně důležité mít možnost se jen tak potulovat. Romantičtí Střelci hledají své spolujezdce v bezmezných toulkách, které jsou pro jejich vztah obzvlášť důležité.

Kámen, který pozitivně ovlivňuje Střelce, je v první řadě topas. Ten pozitivně ovlivňuje jejich zdraví a bohatství. Modrý safír také ochraňuje zdraví Střelce a přitažlivě působí na přátele. Příznivě na ně působí i tyrkys, ametyst a granát. Co tak darovat jim šperk s takovými kameny? Šperky jim zůstanou navždy a tím svému Střelci vyjádříte svou úctu, lásku a respekt. Šperky přece nedarujeme každému.

Ke Střelcově povaze se hodí hravé šperky

Střelci milují svobodu. Nejsou tím typem, který by chtěl být něčím vázán, šperky nevyjímaje. Proto při jejich výběru třeba být trochu opatrný. Toto znamení si většinou nepotrpí na velké a velmi poutavé šperky. Nejprve preferuje decentní náušnice, náramky, náhrdelníky či přívěsky. Ideální když vybrané šperky říkají nějaký příběh nebo jsou hravé a nepříliš odměřené. Tak, aby je Váš Střelec mohl nosit každodenně. Navíc takové druhy šperku nesymbolizují takový závazek jako diamantový prsten či náhrdelník, takže dáma Střelec nebude cítit takový tlak, aby je přijala jako symbol nějakého většího závazku. Samozřejmě, nemluvíme o situaci, kdy takový závazek potvrdit chcete.