Originální dárek pro jedinečnou osobnost

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku
Každý z nás je jedinečný a každý z nás preferuje jiné věci. Pokud však chcete potěšit Vaši blízkou osobu něčím, co bude jejímu srdci milé, vyberte si šperk z naší nabídky. Máte možnost gravírovat nějaký krátký vzkaz, datum, kdy jste se seznámili nebo cokoliv, co myslíte, že by ji potěšilo. Pokud byste však chtěli něco, co bude viditelné i pro ostatní, co takhle darovat náhrdelník s jejím jménem?

 

Chcete dojmout Vašeho blízkého a darovat mu něco originálního? Viz naše tipy na dárky v podobě šperků. Přinášíme výběr netradičních, moderních kousků, které potěší osoby, které se rády cítí výjimečně.

 

Abyste se s výběrem co nejvíce trefili, zvažte, co by se obdarované osobě hodilo. Pokud ráda dává důraz na obličej a svou osobnost často projevovuje náušnicemi, víte na co se zaměřit. Berte v úvahu, i to zda má kulatou nebo podlouhlou tvář. V prvním případě by se více hodily visací náušnice, které obličej vizuálně prodlouží. Stejné je to i u prstů. Pokud zvažujete koupi prstenu pro osobu s dlouhými prsty, můžete jít klidně do takových masivnějších, u silnějších prstů se ale doporučuje volit spíše minimalističtější prsteny nebo takové podlouhlého tvaru, které znovu ten prst opticky prodlouží. Má daná osoba ráda šperky s kamínky nebo spíše takové minimalistické bez ozdob? Pokud preferuje ty s kamínky, vybrat můžete šperk s kombinací kamínků různých barev, či velikostí. Ze šperků bez kamínků, můžete zvolit takové neobvyklého tvaru a designu.

 

Pro pány stojí za to pouvažovat nad netradičním náramkem nebo přívěskem, který symbolizuje nějaký jeho koníček.

 

Pokud byste s výběrem dárku i dále potřebovali blíže poradit, neváhejte kontaktovat našeho specialistu, který Vám s radostí poradí.