Výměna šperků v iZlato24.cz

 VÝMĚNA ZBOŽÍ DO 100 DNÍ

1. Šperk pošlete v plastové obálce, kterou si můžete zakoupit na poště, na adresu: iZlato Česká republika s.r.o., Poste Restante Komárnov 2, 691 51 Lanžhot,  a odešlete pojištěným listem nikoliv však na dobírku! (Ne na dobírku a ne balíkem, protože balíky nám pošta nedoručuje a tím pádem se prodlouží čas pro řešení Vaší výměny.) 

Pohyb / doručení Vámi odeslané zásilky si můžete zkontrolovat na stránce české pošty www.postaonline.cz. Podací / sledovací číslo zásilky naleznete na zadní straně podacího lístku.

 

Zásilka od Vás musí obsahovat následujíci:

 

2. Důležité upozornění: šperky, které nebyly skladem a museli jste na ně čekat, tedy vyráběly se až po přijetí Vaší objednávky, nebo byly na Vaše přání dodatečně gravírované např. snubní a záasnubní prsteny nebo náramky s ploténkou, již není možné vyměnit ani vrátit.

3. iZlato24.cz si vyhrazuje také právo na neschválení výměny zboží, které jeví známky viditelného nošení, značného povrchového opotřebení nebo mechanického poškození.


 

BEZPEČNÝ NÁKUP 

SSL certifikát - Stránky, na kterých vypĺňujete osobní údaje jsou zabezpečené SSL certifikátem a údaje, které vyplníte jsou zašifrované. 

Certifikace APEK - Certifikovaný obchod je dlouholetým projektem, který přináší záruky pro nakupující na internetu a zároveň vylepšuje obsahovou kvalitu e-shopů a pomáhá provozovatelům v legislativní oblasti vyhnout se případným komplikacím se státní správou.

Certifikace zaručuje zákazníkům internetových obchodů, že certifikovaný obchodník splňuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu v souladu s platnou legislativou, jejichž úroveň je stanovena certifikačními pravidly. Díky tzv. mystery shoppingu (testovacím nákupům) v průběhu certifikace je také ověřen samotný nákupní proces a vše, co s ním souvisí. Obchodník mimo jiné:

  • o sobě uvádí kompletní informace,
  • dodává kompletní informace o zboží,
  • informuje o procesu objednávky a dodacích podmínkách,
  • informuje spotřebitele o uskutečněné objednávce,
  • zveřejňuje záruční a reklamační podmínky,
  • zavazuje se k ochraně osobních údajů zákazníků. 

Certifikovaný obchod

 

 

 GARANCE NEJNIŽŠÍCH CEN

Pokud najdete někde identický zlatý šperk za výhodnejší cenu než máme my, snížíme jeho cenu pod úroveň konkurence a ješte obdržíte i hodnotný dárek.

NEJŠIŘŠÍ SORTIMENT

U nás najdete nejvíc zlatých a diamantových šperků v Čechách.

NEJRYCHLEJŠÍ DORUČENÍ

V našich skladech najdete téměř 99% nabízeného sortimentu, ostatní jsme schopni vyrobit a následně k Vám doručit již do 48 hodin.

BEZPEČNÁ PLATBA A PŘEPRAVA

Zabezpečené platební systémy a a pojištěné doručení kurýrem nebo na Vaši poštu.

NEJVÍCE INFORMACÍ A RYCHLÁ TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

K dispozíci jsou Vám jak kompletní informace o daném šperku, kvalitní foto, možnost poradit se přímo s prodejcem přes on-line chat, infolinku: +420 2 2625 6006, anebo průvodce výběrem šperků, tak i mailová poradna na [email protected].

 

K výměně přiložte VÝMĚNNÝ FORMULÁŘ, který si můžete stáhnout také zde.