Vrácení šperků do 100 dní v iZlato24.cz

Kupující odpovídá za jakékoliv snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s ním jiným způsobem, než jaký je potřebný ke zjištění povahy, vlastností a funkčnosti zboží. 

1. Šperk pošlete v plastové obálce, kterou si můžete zakoupit na poště, na adresu: iZlato Česká republika s.r.o., Poste Restante Komárnov 2, 691 51 Lanžhot,  a odešlete pojištěným listem nikoliv však na dobírku! (Ne na dobírku a ne balíkem, protože balíky nám pošta nedoručuje a tím pádem se prodlouží čas pro řešení Vaší výměny.) 

Pohyb / doručení Vámi odeslané zásilky si můžete zkontrolovat na stránce české pošty www.postaonline.cz. Podací / sledovací číslo zásilky naleznete na zadní straně podacího lístku.

 

Zásilka od Vás musí obsahovat následujíci:

 

Důležité upozornění !!! Pomůžeme vám s výběrem jiného šperku? Chcete, abychom se s Vámi spojili a pomohli Vám vybrat šperk podle Vašich představ? Zaškrtněte, prosíme, k tomu určené políčko ve formuláři Odstoupení od smlouvy a my Vás budeme zpětně kontaktovat.

2. Důležité upozornění: šperky, které nebyly skladem a museli jste na ně čekat, tedy vyráběly se až po přijetí Vaší objednávky, nebo byly na Vaše přání dodatečně gravírované např. snubní a záasnubní prsteny nebo náramky s ploténkou, již není možné vyměnit ani vrátit.

3. iZlato24.cz si vyhrazuje také právo na neschválení vrácení do 100 dní v případě zboží, které jeví známky viditelného nošení, značného povrchového opotřebení nebo mechanického poškození.


 

BEZPEČNÝ NÁKUP 

SSL certifikát - Stránky, na kterých vypĺňujete osobní údaje jsou zabezpečené SSL certifikátem a údaje, které vyplníte jsou zašifrované. 

Certifikace APEK - Certifikovaný obchod je dlouholetým projektem, který přináší záruky pro nakupující na internetu a zároveň vylepšuje obsahovou kvalitu e-shopů a pomáhá provozovatelům v legislativní oblasti vyhnout se případným komplikacím se státní správou.

Certifikace zaručuje zákazníkům internetových obchodů, že certifikovaný obchodník splňuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu v souladu s platnou legislativou, jejichž úroveň je stanovena certifikačními pravidly. Díky tzv. mystery shoppingu (testovacím nákupům) v průběhu certifikace je také ověřen samotný nákupní proces a vše, co s ním souvisí. Obchodník mimo jiné:

  • o sobě uvádí kompletní informace,
  • dodává kompletní informace o zboží,
  • informuje o procesu objednávky a dodacích podmínkách,
  • informuje spotřebitele o uskutečněné objednávce,
  • zveřejňuje záruční a reklamační podmínky,
  • zavazuje se k ochraně osobních údajů zákazníků. 

Certifikovaný obchod

 

 

 GARANCE NEJNIŽŠÍCH CEN

Pokud najdete někde identický zlatý šperk za výhodnejší cenu než máme my, snížíme jeho cenu pod úroveň konkurence a ješte obdržíte i hodnotný dárek.

NEJŠIŘŠÍ SORTIMENT

U nás najdete nejvíc zlatých a diamantových šperků v Čechách.

NEJRYCHLEJŠÍ DORUČENÍ

V našich skladech najdete téměř 99% nabízeného sortimentu, ostatní jsme schopni vyrobit a následně k Vám doručit již do 48 hodin.

BEZPEČNÁ PLATBA A PŘEPRAVA

Zabezpečené platební systémy a a pojištěné doručení kurýrem nebo na Vaši poštu.

NEJVÍCE INFORMACÍ A RYCHLÁ TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

K dispozíci jsou Vám jak kompletní informace o daném šperku, kvalitní foto, možnost poradit se přímo s prodejcem přes on-line chat, infolinku: +420 2 2625 6006, anebo průvodce výběrem šperků, tak i mailová poradna na [email protected].

 

K výměně přiložte VÝMĚNNÝ FORMULÁŘ, který si můžete stáhnout také zde.