Poradíme s výběrem zásnubního prstenu

Zásnuby patří mezi jednu z největších životních událostí. Pokud si nevíte rady, při výběru toho správného prstenu vás v tom přece nenecháme samotné :)

Styl zásnubního prstýnku

První věc, na kterou byste se měli zaměřit při výběru prstenu, je vkus vaší přítelkyně. Pokud jste se rozhodli ji překvapit, a o zásnubním prstenu jste ještě nikdy předtím nemluvili, lze ho určit podle jejího celkového stylu. To, zda preferuje jednoduché, nadčasové, elegantní nebo extravagantní oblečení a doplňky, o ní hodně napoví. Jisté však je, že jednoduchým prstenem, který má v sobě ukotven jeden centrální kámen, nikdy nic nezkazíte. Pokud však víte, že miluje výrazné barvy, nebojte se zaexperimentovat, a o ruku ji požádejte zásnubním prstenem s drahokamem.

Cena zásnubního prstenu

To, jaký rozpočet máte na prsten vyhrazen, je už jen na vás. Avšak díky našemu širokému výběru u nás najdete i diamantové zásnubní prsteny za ceny, které se rovnají těm zirkonovým. Jelikož chceme vyhovět všem našim zákazníkům, snažíme se rozšiřovat své portfolio o prsteny všech cenových relací.

Investice do diamantů je však z dlouhodobého hlediska mnohem výhodnější. Samozřejmostí je také certifikát o pravosti diamantů.

Diamantová kolekce zásnubních prstenů One Love

Diamantová kolekce One Love

Správná velikost zásnubního prstenu

Nemusíte si dělat starosti, pokud s určitostí neumíte odhadnout velikost prstenu. Na tu byste se měli při výběru dívat jako na jednu z posledních věcí. Pokud se vám prsten líbí a víte, že byste jím svou partnerku potěšili, jeho velikost vám upravíme i dodatečně. U diamantových šperků vám nabízíme korekci velikosti zdarma. Pokud neznáte správnou velikost prstenu, poradíme vám v článku Jak zjistit velikost prstenu.

Diamantový zásnubní prsten z bílého zlata Shenna

Diamantový zásnubní prsten z bílého zlata Shenna

Správné načasování

Pokud jste rozhodnuti, že svoji budoucí ženu chcete požádat o ruku, a možná už také máte představu, jak to uděláte, vymezte si dostatečný čas i na koupi prstenu. Ten by se měl kupovat v časovém předstihu, zpravidla jeden měsíc před zásnubami.