Poradíme Vám s výběrem zásnubního prstenu

Zásnuby patří mezi jednu z největších životních událostí. Pokud si nevíte rady, při výběru toho správného prstenu Vás v tom přece nenecháme samotné :)

1. Důležitý je styl

První věc, na kterou byste se měli zaměřit při výběru prstenu, je vkus Vaší polovičky. Pokud jste se rozhodli ji překvapit, a o prstenu jste ještě nikdy předtím nemluvili, lze ho určit podle jejího celkového stylu. To, zda preferuje jednoduché, nadčasové, elegantní nebo extravagantní oblečení a doplňky, o ní hodně napoví. Jisté však je, že jednoduchým prstenem, který má v sobě ukotven jeden centrální kámen, nikdy nic nezkazíte. Pokud však víte, že miluje výrazné barvy, nebojte se zaexperimentovat, a o ruku ji požádejte prstenem s drahokamy.

 

2. Cena prstenu

To, jaký rozpočet máte na prsten vyhrazen, je už jen na Vás. Avšak díky našemu širokému výběru u nás najdete i diamantové prsteny za ceny, které se rovnají těm zirkonovým. Jelikož chceme vyhovět všem našim zákazníkům, snažíme se rozšiřovat své portfolio o prsteny všech cenových relací.

Investice do diamantů je však z dlouhodobého hlediska mnohem výhodnější. Samozřejmostí je také certifikát o pravosti diamantů.

3. Velikost prstenu

Nemusíte si dělat starosti, pokud s určitostí neumíte odhadnout velikost prstenu. Na tu byste se měli při výběru dívat jako na jednu z posledních věcí. Pokud se Vám prsten líbí, a víte, že byste jím svou partnerku potěšili, jeho velikost Vám upravíme i dodatečně. U diamantových šperků Vám iZlato nabízí korekci zdarma. Pokud nevíte její správnou velikost prstenu, zkuste se inspirovat v tomto článku. 

 

4. Nejlepší je včas

Pokud jste rozhodnuti, že ji chcete požádat o ruku, a možná už dokonce tušíte, jak to uděláte, vymezte si dostatečný čas i na koupi prstenu. Ten by se měl kupovat v časovém předstihu, zpravidla jeden měsíc před zásnubami.