Odstoupení od kupní smlouvy

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY do 14 dnů

V případě, že šperk nesplnil Vaše očekávání, můžete šperk vrátit ze zákonem stanovené lhůty 14 dnů. Šperk je třeba zaslat bez zbytečného odkladu. V případě dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na adresu [email protected] nebo telefonicky na +420 2 2625 6006.

 

POSTUP ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY:

Šperk vložte do plastové obálky, kterou si můžete zakoupit na poště, zanesete na poštu a odešlete pojištěným listem nikoliv však na dobírku! (Ne na dobírku a ne balíkem, protože balíky nám pošta nedoručuje a tím pádem se prodlouží čas pro řešení Vaší reklamace)

Pohyb / doručení Vámi odeslané zásilky si můžete zkontrolovat na stránce české pošty www.postaonline.cz. Podací / sledovací číslo zásilky naleznete na zadní straně podacího lístku.

 

 

Zásilka od Vás by měla obsahovat následující:


Upozorňujeme na právo spotřebitele, podle kterého právo na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku nemá spotřebitel v případě smlouvy, jejímž předmětem je neprefabrikovaná věc, tedy zboží námi nedeklarované jako SKLADEM, nebo je věc vyrobena na základě požadavků spotřebitele, případně slouží k uspokojení jeho individualizovaných potřeb. Příkladem takových věcí mohou být prsteny vyrobené na individuální objednávku velikostí, také personalizované výrobky (např. pomocí gravírování)

iZlato24.cz si vyhrazuje také právo na neschválení odstoupení od smlouvy v případech jestliže šperk, který jeví známky viditelného nošení, značného povrchového opotřebení nebo mechanického poškození. Více informací o odstoupení od smlouvy v odstavci XI. ve Všeobecných obchodních podmínkách.

 

Ke šperku přiložte formulář Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy který si můžete stáhnout také zde.