Dárek pro Vodnáře? Berte v úvahu, že toto znamení zvěrokruhu je rozeným rebelem

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Vodnář je považován za nejhumánnější znamení. Osoby narozené v tomto znamení často přemýšlejí revolučně a snaží se změnit svět k lepšímu. Každý Vodnář je ve svém srdci rebelem, který opovrhuje autoritou a čímkoli, což představuje konvenčnost. Svobodomyslný a výstřední, je často snadno rozpoznatelný svým citem pro módu, neobvyklými koníčky a svým nepřizpůsobivým postojem. Jelikož jsou Vodnáři tak silně motivováni rovností mezi lidmi, užívají si týmovou práci a rádi tráví svůj čas v komunitě podobně smýšlející jako oni sami. Přesto Vodnáři potřebují hodně času a prostoru jen pro sebe a své myšlenky.

Vodnář volí výstřední šperky a u něj platí „ všechno nebo nic “

Chcete Vašemu Vodnáři darovat něco, co mu zůstane navždy a co se hodí k jeho povaze, darujte mu šperk. Ale, jaký šperk pořídit, aby Váš dárek měl úspěch? Vodnáři šperky rádi projevují svou osobnost a buď zvolí takový šperk, se kterým vyniknou nebo si raději nedají žádný. Rádi volí takové šperky, které jsou výstřední, mají neobvyklý tvar, jsou velké nebo září barvami. Přemýšlíte jaké kameny vybrat, aby se Vodnáři hodily? Podle astrologie jsou právě granát, zirkon, krystal, ametyst a jantar ty, které mu přinášejí štěstí a věrnost, chrání ho proti všemu špatnému, zvyšují mu soustředěnost a vytrvalost.

Hodně Vám může napovědět i to, zda Váš Vodnář nosí šperky ze žlutého nebo bílého zlata. Případně preferuje stříbro? Pokud máte na dárek omezený rozpočet, stříbro v kombinaci s Vodnářovámi šťastnými kameny může být dobrou volbou. Pokud to s dárkem nechcete přehnat, zvolit můžete i zlatý přívěsek se jménem Vašeho Vodnáře, počátečním písmenem jeho jména, znamením zvěrokruhu nebo s jeho šťastnými kameny. V naší nabídce vhodný dárek určitě najdete a pokud i nadále máte pochybnosti, napište nám nebo navštivte naše prodejny, rádi Vám s výběrem pomůžeme.