Dárek pro přítele, který skutečně potěší

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Dárek pro přítele, který skutečně potěší

Na speciální příležitost nebo na každodenní nošení? Bílé zlato nebo žluté zlato? Šperk, kvalitní manžetové knoflíky či originální pánské hodinky? Máme pro každého něco. Víte, že Váš přítel po něčem touží, ale nemá odvahu si to koupit? Znáte jeho vkus a styl? Tak neváhejte a obdarujte ho dárkem, který mu vykouzlí úsměv na tváři. Vyjádřete mu, co pro Vás znamená a kupte dárek, který ho bude doprovázet roky. Bez ohledu na to, zda se jedná o levnější malý přívěsek s možností gravírování nebo dražší pánský řetízek. Našim dárkem vždy trefíte do černého.

 

Hodinky

Hodinky jsou skvělým dárkem. Hodí se těm, kteří si dají záležet na tom, aby všude přišli včas. Ještě více se však hodí těm, kteří se často zpožďují. V naší nabídce máme kromě exkluzivních zlatých hodinek, i hodinky různých značek a pro různé rozpočty. Všechny je však spojuje to, že jsou stylové a kvalitní. Nyní už jen zohlednit styl Vašeho přítele a skvělý dárek můžete mít do 24h ve vlastních rukou.

 

Zlatý náramek

Někteří chlapi nosí náramky raději, někteří možná méně. Někteří je ještě zatím nenosí, neboť je doma nemají a sami si je nekoupí. Vy znáte známého nejlépe a umíte odhadnout, zda a jaký náramek by se mu líbil. Pro milovníky klasických kousků máme širokou nabídku náramků z bílého a žlutého zlata či stříbra. Pro ty, kteří sledují trendy, nabízíme i náramky v kombinaci s kaučukem, či zirkony.

 

Zlatý přívěsek na gravírování

Pokud byste chtěli Váš dárek udělat více osobním, můžete zvolit zlatý přívěsek a gravírovat jej iniciály, jménem či datem. Samozřejmě důležité je i to, zda Váš přítel má na čem ten přívěsek nosit. Pokud ano, nezapomeňte zohlednit barvu řetízku, který vlastní, aby se k sobě s přívěskem hodily. Pokud ne, v naší nabídce najdete množství řetízků, ze kterých si určitě vyberete ten pravý pro Vašeho přítele.