Vyberte nejkrásnější dárek k 50. narozeninám

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Vyberte nejkrásnější dárek k 50. narozeninám

Krásné jubileum. U příležitosti 50. narozenin je skutečně co slavit. Člověk má kus života plného vzpomínek za sebou a mnoho dalších nových zážitků ho ještě čeká. Nejeden člověk toto jubileum bere jako stádium, kdy se snaží přehodnotit, co chce v dalších letech změnit a jakým směrem se chce ubírat. A samozřejmě, chce oslavit všechno, čeho zatím dosáhl. Vyjádřete i Vy svou úctu Vašemu oslavenci a darujte mu přiléhavý dárek v podobě šperku. Přinášíme Vám ty nejkrásnější tipy na dárky pro dámy i pány.

 

Dárek k padesátce pro dámu

Pokud přemýšlíte, zda je šperk vhodný jako dárek pro ženu k 50. narozeninám, odpověď je jednoznačná. Šperk potěší slečnu či dámu při každé příležitosti, avšak 50ka je přece jen něco víc. A taková událost si zaslouží i speciální dárek. Ženy mají v tomto věku už jasně vyhraněný styl, vědí, co chtějí a vědí, co se jim líbí. Málokterá z nich zkouší nové, nepoznané a málokterá neví, co znamená vkus. A na to byste při výběru dárku ženě, čerstvé 50nici, měli myslet.

 

Samozřejmě, hodnota dárku, kterou jste ochotni utratit, závisí na tom, jak blízká iám oslavenkyně je. Pokud je jí máma, manželka či tchýně, u nich sáhnete do peněženky trochu hlouběji, určitě na horní hranici Vašeho předpokládaného rozpočtu. Tyto dámy si to bez pochyb zaslouží.

Snad ani neexistuje lepší příležitost ke koupi perel, jako právě teď. Šperk s pravými perlami je nevšední, hodnotný, výjimečný. Náhrdelníky z bílých či růžových perel jsou skutečným skvostem, který nádherně vynikne na dekoltu každé dámy. Popularitu získávají také zlaté prsteny s perlami a mezi klasiku ověřenou lety můžeme zařadit perlové náušnice.

Pokud cítíte, že perly nejsou právě to, co hledáte, nevadí, jakýkoliv kvalitní šperk se na tuto příležitost hodí. V tomto případě však na 100% platí, že méně je někdy více. Pokud máte omezený rozpočet, kupte raději menší šperk, ale dejte si záležet na kvalitě a eleganci. Zlatý náramek s gravírovanou událostí či náušnice z bílého nebo žlutého zlata určitě zabodují.

 

50. narozeniny si páni zapamatují i ​​díky šperkům

Trefit styl u mužů padesátníků není skutečně žádná věda. Pánové v tomto věku pramálo experimentují, ozdoby na svém těle střídají jen příležitostně a o špercích to platí stejně. Jediné, co před koupí dárku musíte udělat, je ho trochu pozorovat, případně se poradit s jeho nejbližšími. Samozřejmě, pokud tím nejbližším nejste Vy sama. Pokud oslavenec nosí zlaté šperky, nic nezkazíte, pokud mu nějaký vyberete i Vy. Ale pozor, pokud zjistíte, že má řetízek, který nosí stále, koupí riskujete, že ten Váš nosit nebude. Naopak, pokud řetízek nosil, ale ztratil ho nebo znehodnotil, máte vyhráno. Nový kvalitní zlatý řetízek se mu určitě hodí.

 

Totéž platí o zlatém náramku. Pokud ho již má, zvolte raději něco jiného. Nebo vyberte náramek, který není na běžné nošení. Takový, který si vezme jen na speciální příležitost. Například kombinovaný náramek z bílého a žlutého zlata. Snadno k tomu doladí i hodinky či manžetové knoflíky, které jsou mimochodem také velmi oblíbeným dárkem k 50. narozeninám.