Ideální dárek pro ženu díky našemu dárkovému poradci

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Ideální dárek pro ženu díky našemu dárkovému poradci

Hledáte dárek pro Vaši manželku, přítelkyni, matku nebo kamarádku a potřebujete poradit? Uznejte, která žena nemá ráda šperky? Některá více, některá možná méně, ale určitě každou potěší dárek v podobě kvalitního jiskřícího šperku. Nyní už jen vybrat, jaký kousek bude ten správný. Věříme, že ho rychle najdete pomocí našich tipů.

 

Jaký druh šperků preferuje žena, pro kterou kupujete dárek?

 

Nejsnadnější způsob, jak zjistíte, co má ráda je ten, že se podíváte na to, co běžně nosí. Preferuje raději větší a nápadnější kousky šperků nebo spíše ty jemnější? V každém případě, zohledněte její celkový styl.

 

Při výběru náušnic vezměte v úvahu, zda upřednostňuje visací náušnice nebo spíše malé, nenápadné, které nevyčnívají. A pokud upřednostňuje visící, jaké konkrétní? Kruhové nebo spíše ve tvaru kapky?

 

Pokud uvažujete o tom, že darujete náhrdelník, zjistěte, zda upřednostňuje tenčí, řetězové, s nějakým přívěskem nebo spíše tlustší. Rovněž se zaměřte na délku. Nosí běžně ty nejkratší - chokre, krátké nebo dlouhé náhrdelníky? Ty ve tvaru řetězu nebo korálkové?

 

Ženy na svých zápěstích obvykle nosí kdejaké náramky. Jaké preferuje ta Vaše? Jednoduché, s přívěsky, provazové, korálkové? Jaké se hodí k jejímu povolání? Pokud má žena, pro kterou kupujete dárek, ve své šperkovnici z každého druhu, znamená to, že ráda střídá styly náramků podle příležitosti a tím pádem je větší pravděpodobnost, že se svým dárkem zabodujete.

 

Prsteny si ženy, podobně jako i jiné šperky, vybírají i na základě svého zaměstnání. Tak, aby je v práci nevyrušovaly. Pokud pracuje s dětmi, v lékařské nebo potravinářské profesi, budou se jí spíše hodit menší prsteny bez ostrých hran. Pokud si naopak může dovolit i větší a extravagantnější kousky a už jste na ní podobné někdy zpozorovali, máte směr jasný.

 

Dále se zaměřte na to, jakou barvu zlata preferuje. Bílé zlato, žluté nebo růžové? Má raději moderní nebo vintage styl? Kamínky, které by šperk měly zdobit, můžete vybrat podle jejího znamení.

 

Pokud Vám na výběru toho správného dárku upřímně záleží, jsme přesvědčeni, že žena, jíž ho darujete, tuto snahu ocení a že se jí ten dárek bude skutečně líbit.