Tip na dárek k 18. narozeninám, nadčasový šperk

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Tip na dárek k 18. narozeninám - Kvalitní, nadčasový šperk

Osmnácté narozeniny jsou výjimečné ve všech směrech. Je to jedinečná událost v životě každého, jedná se přece o vstup do světa dospělých. Proto by i dárek, který zvolíte, měl odrážet tuto atmosféru. Pokud stále nemáte vybraný dárek na tuto událost, inspirujte se naší nabídkou šperků, vhodnou pro obě pohlaví. Darujte něco krásného a hodnotného, co Váš oslavenec bude moci mít navždy.

Dárek pro Vaši oslavenkyni

Když je už mladá dáma dospělá, určitě ocení nadčasové kousky šperků, které ji budou dále provázet životem. Nezapomeňte však brát v úvahu její celkový styl. Jen tak určitě neuděláte chybu.

 

Její první šperk s diamantem

Osmnácté narozeniny jsou vhodnou příležitostí k darování prvního šperku s diamantem. Na výběr je mnoho možností. Od zlatého přívěsku s diamantem, prstenu či náušnic, až po bohatě zdobené náhrdelníky či náramky.

 

Exkluzivní Palmyra zlatý náramek

Trendy a hravé náramky Palmyra jsou pro mladou dámu výbornou volbou. Jsou vyrobeny z kvalitního zlata a jejich výhodou je možnost dokoupit další přívěsky, které náramek udělají jedinečným.

 

Zlatý náhrdelník se jménem

Hledáte osobnější dárek? Darujte jí zlatý náhrdelník s jejím jménem. Takový šperk je také trendy a zároveň ho může nosit během celého života. Můžete zvolit zlatý náhrdelník ve žlutém a bílém provedení. Závisí na jejím stylu.

 

Šperk s kamenem podle znamení zvěrokruhu

Jedna z možností na osobnější dárek, je šperk s kamenem podle znamení zvěrokruhu, který mladé dámě podle astrologie přinese štěstí.

 

Menší rozpočet? Žádný problém!

Máte omezený rozpočet a přesto chcete darovat kvalitní šperk? Darujte jí trendy prsten, přívěsek, náušnice ze zlata či stříbra.

 

Dárek pro Vašeho oslavence

Mladí páni se rádi pyšní hodinkami, řetízky či náramky. Pokud budete brát na zřetel styl mladíka, pro kterého dárek kupujete, z naší nabídky rychle vyberete ten správný kousek.