Co darovat dítěti?

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Co darovat dítěti?

Jednoznačná odpověď na tuto otázku neexistuje, ale věříme, že se k perfektnímu dárku velmi snadno a rychle dostanete. Přinášíme Vám rady, na co se při výběru dárku pro dítě zaměřit, ale také tipy na dárky v podobě šperků a doplňků z kvalitního zlata, ze kterých si můžete bez problémů vybrat. Věnujete tak hodnotný dárek, který děťátko bude moci mít navždy a který mu bude připomínat důležité události v jeho životě.

Není dítě jako dítě

Toto jsou první, důležité a zároveň i nejsnáze zodpověditelné otázky. Kolik má dítě, pro které hledáte dárek, let a jakého je pohlaví. Není jedno, zda hledáte dárek pro malinké miminko nebo pro 12letého chlapce. Při výběru dárků pro miminka je důležité zvolit šperk, který bude praktický a designově vhodný jejich věku. Pro malinké holčičky se tak obvykle kupují zlaté náušničky v bílém nebo žlutém provedení, s kamínky, které šperk ozdobí a na maličkých ouškách budou působit hravě. Pro chlapečky v nejmenším věku se obvykle kupují zlaté náramky a náhrdelníky, které sice nemusí být pro miminko úplně praktické, ale berou se spíše jako investice a něco hodnotného, ​​co miminku může zůstat navždy.

 

U starších dětí je výběr o něco větší, protože děti ve vyšším věku dokáží projevit svůj vkus, šperky nosí častěji a umí si na ně dávat pozor. Pro chlapce v takovém věku se kromě náramků a náhrdelníků hodí i hodinky, zlatý přívěsek, případně jako dárek do budoucna i manžetové knoflíčky. A u dívek v trošku vyšším věku se otevírá kopec možností na dárky, které je okouzlí. Kromě zlatých náušnic můžete vybrat i krásné náramky, náhrdelníky, přívěsky, prsteny či nějaké doplňky.

Významná příležitost či každodenní dárek?

Samozřejmě, že při výběru dárku je důležitá i příležitost, ke které dárek kupujete. Od ní většinou závisí i Váš rozpočet. K významnějším událostem jako jsou křtiny, první svaté přijímání, ukončení základní či střední školy se obvykle kupují hodnotnější a nevšední dárky. V závislosti na Vašem rozpočtu si jednoduše vyberete něco z našich tipů.

 

K událostem jako jsou narozeniny či výborné vysvědčení, můžete zvolit přívěsek na řetízek s písmenem, na které začíná jméno dítěte nebo který znázorňuje nějaký jeho koníček.