Platební metody


Při dokončení objednávky Vám nabízíme několik možností platby:

 

1. PLATBA KARTOU
Platba kartou probíhá přes platební bránu TrustPay. Veškeré údaje o platební kartě jsou chráněny autoritou TrustPay. Celý proces probíhá mimo náš e-shop. Po platbě jste přesměrováni zpět na stránky www.izlato24.cz, kde se zobrazí informace o potvrzení přijetí objednávky.

PLATBA KARTOU

 

 


2. Online platba přes internetbanking - TrustPay

TrustPay​ONLINE PLATBA přes internetbanking prostřednictvím platební brány TrustPay - za zboží můžete zaplatit převodním příkazem na zabezpečené stránce Vaší banky s předvyplněnými údaji o platbě (částka, variabilní symbol). S Vašimi údaji nepřicházíme do kontaktu, jsme pouze informováni o úspěchu, či neúspěchu transakce. Výhodou této platební metody ve srovnání s klasickým převodním příkazem je, že Vaši úhradu zaevidujeme okamžitě. To znamená, že Vaši objednávku můžeme ihned řešit.

 Online platba přes internetbanking

Okamžité bankovní převody: RaiffeisenBank, Komerční banka, ČSOB, GE Money Bank, UniCredit, FIO banka, Equa banka, Česká Spořitelna

 

 


3. PLATBA PayPal
Objednávku můžete bezpečně uhradit i prostřednictvím PayPal účtu.

PayPal

 

 


4. PLATBA PŘEVODEM
Objednávku můžete uhradit i převodem na náš účet. Údaje k platbě Vám budou zaslány v emailu potvrzujícím přijetí objednávky. Jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky. Ihned po přijetí úhrady Vám bude objednávka expedována.

BANKOVNÍ SPOJENÍ 

Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank a.s.

Bankovní spojení:  2623032788/5500
IBAN: CZ6555000000002623032788
SWIFT: RZBCCZPP

Variabilní symbol: Číslo objednávky