Platební metody

1. PLATBA KARTOU
Platba kartou probíhá přes platební bránu TrustPay. Veškeré údaje o platební kartě jsou chráněny autoritou TrustPay. Celý proces probíhá mimo náš e-shop. Po platbě jste přesměrováni zpět na stránky www.izlato24.cz, kde se zobrazí informace o potvrzení přijetí objednávky.

Loga platebních karet

 

 


2. Online platba přes internetbanking - TrustPay

Logo TrustPay​ONLINE PLATBA přes internetbanking prostřednictvím platební brány TrustPay - za zboží můžete zaplatit převodním příkazem na zabezpečené stránce vaší banky s předvyplněnými údaji o platbě (částka, variabilní symbol). S vašimi údaji nepřicházíme do kontaktu, jsme pouze informováni o úspěchu, nebo neúspěchu transakce. Výhodou této platební metody, ve srovnání s klasickým převodním příkazem je, že vaši úhradu evidujeme okamžitě, díky čemu můžeme vaši objednávku ihned vybavit.

Loga bánk pro online platbu

Okamžité bankovní převody: RaiffeisenBank, Komerční banka, ČSOB, GE Money Bank, UniCredit, FIO banka, Equa banka, Česká Spořitelna

 

 


3. PLATBA PayPal
Objednávku můžete bezpečně uhradit i prostřednictvím PayPal účtu.

Logo PayPal

 

 


 

4. PLATBA PŘEVODEM
Objednávku můžete uhradit i převodem na účet. Údaje k platbě vám budou zaslány v emailu potvrzujícím přijetí objednávky. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Po přijetí úhrady vám bude objednávka expedována.

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Logo Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank a.s.

Bankovní spojení:  2623032788/5500
IBAN: CZ6555000000002623032788
SWIFT: RZBCCZPP

Variabilní symbol: Číslo objednávky