Jaký dárek pro rodiče?

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Jaký dárek pro rodiče?

Při koupi dárku pro rodiče si promyslete, zda si přejete dárek společný nebo samostatný pro každého rodiče zvlášť. Dárek pro rodiče by měl být vzpomínkou na událost, ke které byl věnován. Přesně na takové příležitosti se hodí zlato. Tak, jak existují série mužských a ženských snubních prstýnků, tak existují i ​​série dalších zlatých šperků. Podívejte se na naši nabídku a nechte se inspirovat. Jsme si jisti, že se rozhodnete správně.

 

Dárek pro nové rodiče

Hledáte dárek pro rodinu nebo přátele, kteří se právě stali rodiči? Kupte jim něco, co jim může zůstat navždy a co jim bude připomínat první šťastné chvíle s jejich děťátkem. Kvalitní zlatý šperk nebo doplněk tato kritéria určitě splňuje. Pokud uvažujete nad stejným dárkem pro oba rodiče, zamyslete se nad zlatým přívěskem s možností gravírování, na který můžete dát gravírovat jméno a datum narození dítěte. Také můžete zvolit přívěsek ve tvaru počátečního písmene jména děťátka, či jeho celým jménem. Chcete darovat šperk s kamenem? Můžete zvolit kámen, který se hodí děťátku podle jeho znamení zvěrokruhu.

 

Dárek pro Vaše rodiče

Ty časy, kdy stačilo rodičům něco vlastnoručně vyrobit jsou už asi pryč. Nikdo neodmítne dárek v podobě šperku či hodinek. Je dost možné, že i Vaši rodiče Vám to už darovali při nějaké příležitosti. Nyní se jim můžete odvděčit.

 

V případě, že hledáte dárky pro rodiče, které se k sobě hodí, můžete jim vybrat ladící prsteny či nové prstýnky, ladící náramky či řetízky se stejným vzorem. Pokud Vám na tom, zda se k sobě jednotlivé dárky hodí až tak nezáleží, na výběr máte spoustu možností. Samozřejmě volba dárku záleží i na příležitosti, pro kterou dárek kupujete a Vašem rozpočtu. Pro mámu tak můžete zvolit kousek šperku s diamantem, set z perel nebo šperk s kamenem, který se jí hodí podle jejího znamení zvěrokruhu.
Pro otce jsou jistě dobrou volbou hodinky, náramek, zlatý řetízek či manžetové knoflíčky.