Blíženci v sobě spojují dvě povahy, vybrat dárek pro ně proto nemusí být náročné

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Pro osoby narozené v tomto znamení výběr vhodného dárku nemusí být žádný hlavolam. Potěší se téměř z čehokoliv. Milují učit se nové věci a udržovat si vztahy se svými blízkými. Proto se při předávání dárku nebudou těšit pouze z něj, ale také z toho, že si na určitý čas mohli užít Vaši společnost. Blíženci mají rádi změny a snadno se přizpůsobují momentálním požadavkům. Známí jsou tím, že jsou ochotni pomoci a zabývají se cizími starostmi. Jsou to dobráčtí, příjemní, přizpůsobiví lidé. Nedokáží udržet klid a dlouho v něm posedět nebo postát. Tyto věci je určitě dobře si uvědomit před koupí dárku, ale Vy to o Vašem Blíženci už víte. Že?

Blížence potěší, když dárek mohou využít vícekrát

Blíženci mají zářivou a živou povahu a lákají je šperky, které jim pomáhají cítit se mladší a v souladu s jejich osobností. Nemají rádi příliš strohé kousky, ale obvykle obdivují jemné vzory jako například vzor motýla a hvězdy. V podstatě vše, co je nekaždodenní, barevné a září! Blíženci jsou vtipní a komunikativní a rádi komunikují prostřednictvím svých šperků. Proto si dámy narozené v tomto znamení vybírají šperky jako například hravé náramky. Náramky se samozřejmě hodí i pánům. Ještě jedna charakteristika, která doprovází Blížence je, že mají rádi organizovanost a všechny věci, které jim při tom pomáhají. Jako například hodinky, které jsou vhodným dárkem pro obě pohlaví, nebo šperkovnice, kterou dámy jistě ocení. Radíme, abyste se zaměřili na kus šperku, který využijí při několika příležitostech a určitě je tím potěšíte.

Barva, která Blížencům přináší štěstí, je fialová a proto se jim také hodí drahokam Ametyst, především v kombinaci se stříbrem nebo bílým zlatem. V naší nabídce naleznete zlaté šperky se samotným ametystem nebo v kombinaci s jinými drahokamy, jako například různé náušnice, prsteny, náhrdelníky a přívěsky.