Tipy na nejkrásnější dárek k 30. narozeninám

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Tipy na nejkrásnější dárek k 30. narozeninám

Co lépe než šperk vyjádří Vaši pozornost a úctu k oslavenci? Dárek v podobě šperku je trvanlivý, nadčasový, kvalitní a nevšední. V našem dárkovém poradci Vám přinášíme návrhy na dárek k 30tce pro dámy i pány. Ať se líbí.

 

Dárek pro dámy třicátnice

Dámy v tomto věku mají většinou již vyhraněný svůj vlastní styl, který znají i jejich blízcí. Většinou mají rozjetou kariéru, jsou soběstačné, spoustu toho procestovaly a vědí co od života chtějí. Zároveň jsou stále dost mladé pro ulítlé kousky a módní trendy a aby si život naplno užívaly. Máte i Vy takovou oslavenkyni? Darujte jí šperk, který přímo vystihne její životní styl.

 

Moderní kousky pro dámy se stylem

Sleduje Vaše oslavenkyně módní trendy a má ráda netradiční kousky? V tom případě můžete sáhnout například po otevřeném prstenu. Ty jsou již nějakou dobu velmi trendy a určitě budete mít z čeho vybírat. Najdete je v provedení bílého, růžového a žlutého zlata, bez kamínků nebo i zdobené opálem, zirkonem či jiným kamínkem. Chybu neuděláte ani pokud zvolíte prsten z růžového zlata zdobený klasickými nebo černými diamanty či morganitem. Vaši oslavenkyni by mohl potěšit zlatý náramek, náušnice či přívěsek.

 

Dotyk elegance v podobě šperku

Klasické elegantní šperky jsou něco, co dáma v tomto věku určitě využije. Prsten s diamantem, elegantní zlatý náramek, stylové náušnice či třpytivý náhrdelník jsou neodmyslitelnými módními doplňky na různých významných akcích, které Vaše třicátnice jistě navštěvuje. Pokud víte, že inklinuje k elegantnímu stylu a ve své šperkovnici ještě neskrývá perlové šperky, možná je na čase to změnit. Jsou to totiž kousky, které by každá dáma měla mít.

 

Dárek pro pány třicátníky

Vlastní Váš oslavenec manžetové knoflíčky? Pokud ne, měli byste to změnit. Je to jeden ze základních kousků, které by pánové měli mít ve své zásuvce. Pokud je i nebude využívat každodenně, v tomto věku má jistě mnoho příležitostí, pro které se mu hodí. Dopřejte mu šmrnc elegance s manžetovými knoflíčky z bílého nebo žlutého zlata. V případě, že již manžetové knoflíčky vlastní a nechcete mu kupovat nové, zkuste trendy náramek, například zlatý s kaučukem nebo řetízek, který bude moci nosit každodenně.