Dárek pro muže? Nechť je praktický a hodnotný.

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Dárek pro muže? Ať je praktický a hodnotný.

Trápíte se nad výběrem dárku pro muže? To přece nemusíte! Stačí si uvědomit, že muži, ve srovnání se ženami, jsou obecně více praktičtí a také možná o něco méně nároční. Nepotřebují toho hodně a to, co mají, skutečně i využijí. Prohlédněte si naši nabídku pro pány a inspirujte se tipy na hodnotné dárky pro každou příležitost.

 

Zlatý přívěsek na gravírování

Pokud muž, pro kterého dárek kupujete, obvykle nosí řetízky, můžete ho potěšit i takovýmto zlatým přívěskem. Tím, že mu dáte gravírovat něco, co pro něj něco znamená, uděláte dárek více osobním a ukážete mu, že Vám na něm opravdu záleží. Gravírovat mu můžete například nějaké datum, jméno nebo iniciály. Předtím než přívěsek koupíte, nezapomeňte se ujistit, zda daný muž už má řetízek, na němž by přívěsek nosil a z jakého zlata je vyhotoven. Zda je ze zlata žlutého nebo bílého, tak, aby se mu ten přívěsek hodil. Pokud řetízek nemá, máte rovnou tip na další dárek.

 

Zlatý náramek

Zlatý náramek je perfektní dárek pro pány, protože nemusí být velmi nápadný a zároveň je krásným doplňkem pro ty, co si na svém vzhledu dají záležet. Při jeho výběru však dávejte pozor, abyste určili správnou délku náramku. Neměl by mu v běžném používání překážet a zároveň nesmí být ani malý. V závislosti na ostatních doplňcích, které daný muž nosí, můžete zvolit provedení žlutého zlata, bílého zlata nebo jejich kombinaci.

 

Zlaté manžetové knoflíky

Někteří muži je nosí často, někteří je využívají pouze občas, ale každý skutečný pán by ve své zásuvce měl mít alespoň jeden kvalitní pár manžetových knoflíčků. Pokud je muž, pro kterého dárek kupujete nemá, máte skvělý tip na dárek. Určitě se vyskytne příležitost, kdy je bude moci využít. Pokud již nějaké má, znamená to, že je nosí a že i ty od vás určitě využije. V naší nabídce najdete zlaté manžetové knoflíky, se kterými se žádný muž nezahanbí. Právě naopak! Na jeho košili budou krásně vynikat.