Jaký dárek hledáte? Pomůžeme Vám s jeho výběrem

Jaký dárek hledáte? Přívlastek používáte i když si to neuvědomujete

 

Zamýšlíte se nad tím, jaký dárek koupit? Jaké vlastnosti má splňovat? Co má symbolizovat či znázorňovat? Ano, i Vám slouží dárkový poradce. Dárek dle přívlastku hledáme v podstatě vždy, i když si to možná neuvědomujeme. Vědomě či nevědomě si dáváme odpovědi, že bychom chtěli dárek luxusní, moderní, elegantní, nejkrásnější, značkový, originální, jedinečný, unikátní, romantický, retro, stylový, extravagantní nebo naopak jednoduchý.

 

Co je však nejdůležitější, měl by obdarovanému sednout. Ať už k jeho povaze, vkusu, znamení, stylu nebo by mu měl připomínat událost, ke které dárek dostal. Dárek, který se hodí k maturitě, se nemusí hodit jako dárek svatební. Jiný dárek koupíme mámě, jiný snoubence. Jiný šperk vybereme pro narozeninového oslavence, jiný pro čerstvou maminku.

 

S výběrem dárku Vám pomůžeme. Prohlédněte si tipy na dárek podle jeho vlastnosti

 

Jsme přesvědčeni, že Vaším výběrem z naší nabídky zabodujete. Pojďme tedy společně hledat spojení přívlastku s konkrétním dárkem. Samozřejmě, každý přívlastek se dá použít na několik věcí, my jsme se pokusili použít přívlastek podle toho, k jakému dárku se podle nás hodí nejvíce.

 

1. Originální - šperk. Pod spojením originální šperk si lze představit opravdu leccos. Proto bychom v tomto případě nebrali konkrétní dárek, ale množinu dárků. Originální šperk může být například gravírovaný řetízek s jménem, ​​událostí či vyznáním.

 

2. Luxusní - nám se hodí například luxusní hodinky, luxusní náramek či luxusní náušnice

 

3. Moderní - něco, co je trendy, aktuální, možná stylové, něco, co má mnoho příznivců. Například moderní prstýnky či moderní zásnubní prsten.

 

4. Elegantní - v tomto případě bychom elegantní dárek brali jako synonymum k přívlastkům jednoduchý či jemný. Například elegantní prsten, elegantní manžetové knoflíky, elegantní brož

 

5. Značkový - i když jsou všechny naše šperky ve své podstatě značkové, v tomto případě se zaměříme na dárky, které se spojují se světově známou značkou. Jako první nás napadnou značkové hodinky.

 

6. Extravagantní - extravagantní dárky jsou dárky, které jsou na pohled výjimečné, pro někoho možná až nepříjemně velké, barevné či v nevšedních tvarech. Extravagantní mohou být například náušnice či náramky.

 

7. Retro - jak se říká, historie se opakuje. A platí to i ve špercích. Pravidelně se do zájmu kupujících vracejí kousky z let dávno minulých. Retro mohou být například prsteny