Rak ocení ne jen dárek, ale i způsob jakým ho odevzdáte

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Osoby narozené ve znamení Raka jsou většinou citlivé, dobrácké a se silným smyslem pro rodinu. Jsou rádi, když se mají na koho spolehnout, ve chvílích, kdy se cítí nejistě. Někdy jsou však tvrdohlavé a těžké na kompromis. Stejně jako jejich znamení Rak, zvenku se tváří tvrdě, ale uvnitř jsou něžné. Rak má rád přepych a i ostatní hodnotí více podle zevnějšku. Miluje vše, co má pro něj osobní význam a ocení, když je předávání dárku tak trochu teatrální. Kromě hlavního dárku, tak můžete koupit ještě nějakou maličkost a zvlášť to zabalit. Při podávání můžete dárky dávat po jednom a při tom Vašemu Raku říct, proč jste se rozhodli darovat mu právě tyto dárky. Rak si určitě bude vážit, že jste se snažili najít dary, které se hodí k jeho osobnosti.

Smaragd, perly či krystal Raku přinášejí štěstí

Jelikož Rak oceňuje kvalitu, trvanlivost a má rád přepych, kus kvalitního šperku se Vám jako dárek určitě osvědčí. Pokud se rozhodnete jít touto cestou, určitě se nechte unést a neomezujte si rozpočet. Rak je velmi sentimentální a věří ve frázi „ jednou provždy “. Velmi často se připoutaá k věcem a emocím a už je nikdy nepustí. Nad výběrem šperku se dobře zamyslete a ujistěte se, že to u Vašeho Raka vzbudí správnou emoci. Vážit si ho tak bude navždy.

Volbou kvalitního zlata, žlutého či bílého, nepochybně zabodujete. Chcete-li vybrat šperk s kamenem, určitě zvolte smaragd. Ten by měl Raku přinášet štěstí. V závislosti na tom, jaký druh šperků má váš Rak nejraději, můžete zvolit náušnice, náhrdelníky, prsteny či náramky s tímto zeleným kamenem. Dále by na něj měly příznivě působit i perly a krystaly. Pokud máte limitovaný rozpočet nebo pokud byste chtěli k dárku ještě něco přidat, kromě uvedeného můžete zvolit i přívěsek se smaragdem, perlami či krystalem. Jelikož je Rak rodinně založen, dobrým nápadem na doplňkový dárek může být i kvalitní rámeček na fotky. Každého z nás přece potěší, když si ty nejkrásnější vzpomínky, například ze života našich dětí, můžeme uložit na místo, které je toho hodné. A stříbrné fotorámečky jsou na to skutečně ideální volbou.