Vše o zásnubách


Inspirujte se zajímavými nápady, jak požádat vaši milovanou partnerku o ruku.

Než začnete plánovat tento den, promyslete si, jestli ho chcete mít soukromý ve dvojici, nebo spolu s rodinou. Je to pouze Vaše volba a je tedy na vás dvou, jak se rozhodnete. Je zde i alternativa dvojího požádání o ruku.

Vezměte Vaši milovanou polovičku na vaše oblíbené místo a později ji ještě jednou požádejte o ruku v kruhu vašich blízkých. Kreativitě se meze nekladou. Čím romantičtější bude požádání o ruku, tím víc jí ukážete, jak Vám na ní záleží. Je to váš společný den, který se již nikdy nezopakuje, proto si velmi precizně naplánujte jeho průběh.  

Zásnubní prstýnek s růží

Jak a kde požádat o ruku?

 Zásnuby

 

Váš společný oblíbený podnik

Požádání o ruku na veřejném místě patří mezi oblíbené a dlouho zažité tradice mužů. Nic nezkazíte ani soukromým apartmánem, pokud vám ale nedělá problém, že se na vás dívá několik zvědavých očí. I takové požádání o ruku má své kouzlo. Můžete se inspirovat u klasických amerických filmů a skrýt prsten do jejího oblíbeného dezertu. Nic nezkazíte ani tím, když si před ní pokleknete s prstenem v ruce a oblíbený koláč sníte společně, později. Nezapomínejte ani na její oblíbené květiny, ženy je milují a pohlížejí na ně jinýma očima než muži.

Zásnuby v zahraničí

Zahraničí

Dovolená patří k luxusním požádáním o ruku. Pokleknutí na pláži před stovkami jiných lidí, nebo ji požádejte o ruku v noci. Obloha plná hvězd, jen vy dva a krásný romantický večer před vámi. Takové požádání o ruku patří k nezapomenutelným zážitkům vysněných požádáni o ruku. Už jen představa je neodolatelná. Co říkáte?

Oblíbené jídlo

Oblíbené jídlo

Co nejvíc potěší, jestliže máte den pod psa? No přece oběd. Jak se říká, láska prochází žaludkem. Ženy upřímně chválí muže, kteří se nebojí uvařit něco dobrého. Pokud právě nepatříte k šéfkuchařům bez čepice, zvolte si jednoduché jídlo, jehož příprava nebude náročná. Pokud chcete požádat svou partnerku o ruku v kruhu celé rodiny, můžete je společně pozvat a rezervovat oblíbenou restauraci a požádat ji o ruku tam. Oblíbené jídlo a takové příjemné překvapení nic nezkazí. 

Zásnuby na Štědrý den

Štědrý den

Vůně jehličí, teplo domova, dárky. Tento svátek je výjimečný už jen sám o sobě. Má velké kouzlo, protože spojuje rodiny, které se možná po celý rok vůbec neviděly. Nejkrásnějším darem pro ženu bývají tajná překvapení a dárky. Pokud ji požádáte v tento krásný svátek o ruku, nikdy nezapomenete na toto datum. Má to své výhody, protože ženy bývají detailistky i v těchto věcech. Je už na vás, zda ji požádáte o ruku u vánočního stromečku sám, nebo v kruhu celé rodiny ve chvíli, kdy se tam společně sejdete. Inspirací vám může být i její oblíbené město během večerní procházky. Co říkáte? Skvělý námět na krásnou inspiraci i pro vaše děti. Určitě neřekne ne.

 

 

Zásnuby tak trochu netypicky

  1. Pokud nevíte, jak jí to správné říci, přepište jí v telefonním seznamu vaše jméno na „Vezmeš si mě láska?“. Skvělý osvědčený a originální typ pro muže, kteří své city neumějí dát najevo.
  2. Během spánku jí nasaďte na levou ruku zásnubní prsten. Pokud se probere, čekejte reakci. Nezapomeňte na její oblíbené květiny a skvělou snídani.
  3. Vezměte ji na místo, kde jste ji poprvé zahlédl, potěšil, obdaroval, objal, políbil. Chvíle nostalgie má velmi hluboký význam pro člověka.
  4. Reklamní plocha je místo, kde se můžete vyjádřit. Víte, kudy chodí z práce domů? Víte, na jakém místě se nachází každý den? Využijte reklamní plochu k vyjádření Vaší lásky. Čím je nápad originálnější, tím výjimečnější bude vaše společná chvíle.

 

Kreativní nápady celebrit

Vyznání lásky na obloze

Známý herec Jim Carrey své milované vyjádřil lásku pomocí letadla na obloze. Je to sice finančně náročné, ale budete vzpomínku na celý život. Možná na základě tohoto nápadu přijdete s něčím originálním i vy.

Láska na kolech

Velmi kreativní bylo požádání o ruku i prodejce automobilů Pierra ze Stuttgartu. K jeho vyjádření citů mu pomohla auta, kterých bylo přesně 86. Pomocí aut napsal větu „Vezmeš si mě?“ - Německy.

Píseň místo slov

David Kraus své milované Zuzce Norisové vyznal svou lásku písní. Stala se nejpopulárnější písní, i když jeho láska nebyla opětována.

Megavalentínka

Známý fotbalista Filip se rozhodl pronajmout si billboard v Bratislavě. Své partnerce modelce Magdaléně Šebestové vyjádřil pomocí billboardů v Bratislavě svou lásku. Na billboard dal napsat: „Lenko, řeknu Ti jen čtyři slova, ty jsi můj život. Filip“

 

Jak vybrat zásnubní prsten?

Jak vybrat zásnubní prsten je problematická otázka hlavně pro muže. Někteří tento výběr nechávají na poslední chvíli, jiní ho plánují už od začátku vztahu. Pokud je to věčné dilema, nemusíte se dlouho trápit. Existuje mnoho triků, jak zjistit, který by vaší partnerce prokázal Vaši lásku. Sežeňte katalogy a nechte je volně pohozené na viditelném místě, kde si jich určitě všimne. Ženy mají ve zvyku číst různé časopisy a určitě jim ani takový katalog ve Vašem obýváku neunikne. Případně nahlédněte do její šperkovnice, na základě ní byste měli zjistit její styl šperků.

 Pokud si už vážně nevíte rady, zeptejte se jejich kamarádek, nebo rodiny. Nápomocná může být i sestra, proto s ní udržujte dobré vztahy hned od začátku :) Mnohé ženy mají přesnou představu o zásnubním i snubním prstenu, což vám usnadní výběr. Tento prsten je pro ženu důležitý, proto obětujte čas a určitě vyberete ten nejkrásnější, po kterém touží už od mala.

Mladý pár vybírající prstýnky

Jak zjistit správnou velikost prstýnku?

Zjistit velikost prstenu již není v dnešní době nic složitého. Můžete si změřit obvod jejich prstenů ve šperkovnici. Pokud náhodou nevyberete správnou velikost, rádi vám prsten vyměníme. Jestliže máte nějaké speciální požadavky, zavolejte nám a my vám poradíme. Tento prsten se nosí na prsteníčku levé ruky. Po svatbě se sundává a žena si ho odloží. Mnohé však tento prsten nesundávají a nechávají si ho na ruce po celý život. Pokud má Vaše polovička raději extravagantnější kus, můžete jí koupit prsten s větším kamenem. Jestliže má ráda romantiku, upřednostněte jednoduchý klasický prsten s jemným kamenem. Pro luxusnější typy žen jsou připraveny diamantové prsteny. Najdete i prsteny s léčivými kameny. Nechte se unášet půvabem a krásou toho největšího výběru. 

Pokud se opravdu bojíte, že nezvolíte správnou velikost, nenápadně ji vezměte do kamenné prodejny a sledujte na jaký prsten se dívá nejdéle. Pak už pro ni snadno najdete ten pravý.

Kolik stojí zásnubní prsten?

Tak jako všude i u těchto prstenů platí „čím dražší, tím lepší“. Je to samozřejmě běžné, protože čím více drahých kamenů v něm najdete, tím vyšší bude cena. Pokud to rozpočet nedovoluje, nemusíte se trápit, protože klasické jednoduché prsteny jsou skvělou volbou. V našem e-shopu najdete částky od několika tisícikorun až po dražší skvosty. Ideální volbou jsou i barevné diamanty. Působí luxusně a draze. Většinou se jejich koupě upřednostňuje pro luxusní ženy. Těm extravagantnějším můžete dopřát masivnější kámen. Volba je jen na vás. Ať v něm pocítí všechnu vaši lásku.

Harmonie jejího stylu a vkusu

Každá žena má svůj styl ať už v módě, nebo špercích. Určitě se jí nebude líbit každý prsten z nabídky. Proto je třeba znát její šatník a šperkovnici. Jestliže ji znáte dobře, nebude to žádný problém.

Otázky, které ulehčí výběr:

  • Jaké šperky nosí každý den?
  • O jakých špercích často vypráví?
  • Upřednostňuje extravagantní, klasické, nebo masivní šperky?
  • Jaký tvar ji ohromí?

Pokud vážně nevíte a jste zoufalý, rovnou se jí zeptejte. Zkuste se zeptat nenápadně: „Miláčku, pokud bychom se někdy vzali, jaký prsten bys chtěla vlastnit?"

Z čeho vybírat?

Klasické prsteny jsou většinou ze zlata, které patří mezi velmi významný drahý kov. A také v módě nikdy nebudou považovány za nemoderní. Mezi největší výhodu zlata patří to, že je věčné, moderní a lesklé. Dnes máte na výběr několik druhů zlata. Mezi velmi oblíbené patří růžové zlato. Vybírejte takový prsten, u kterého si budete jistý, že se jí bude na ruce líbit. Vycházejte z jejího šatníku, stylu oblečení a nenápadně si detailně prohlédněte místo, kde si odkládá šperky. Již na základě její povahy můžete zjistit, jakým materiálem a vzorem ohromíte její srdce. Pokud nemá ráda zlato, můžete upřednostnit platinu nebo stříbrné prsteny.

Zásnubní prsten s kamenem nebo bez?

DIAMANTY - takové šperky nikdy neshoří, nezničí se ani se nepoškrábou. Pro ženy jsou neodolatelnou součástí jejich života. Takové šperky se darují z generace na generaci, a tím získávají ještě více na své rodinné hodnotě. Zásnubní prsten s diamantem je proste klasika.

BAREVNÉ DIAMANTY - v současné módě jsou u žen stále více preferovány barevné diamanty. Dávají prstenům šmrnc a neodolatelnou krásu. Jsou zpestřením outfitů. Mezi nejoblíbenější patří růžové a červené. Avšak ani modrá, zelená a hnědá barva nebývají nepovšimnuty. Výběr barvy je věc vkusu budoucí majitelky.

DRAHOKAMY - skutečně neprřehlédnutelným šperkem bývají drahokamy spojené s diamanty. Jsou extravagantní, nádherné, zářivé. Mezi velmi oblíbené drahokamy patří tajemný zafír, vášnivý rubin nebo nepřehlédnutelný smaragd. A nezapomeňme ani na perly pro smyslné ženy. Podívejte se na naše zásnubní prsteny s drahokamy a inspirujte se.

 

Zlatý prsten s diamantmi a topásem

 

Jak přežít dokonalý zásnubní den

Nabízíme vám důležité informace, jak přežít zásnubní den bez starostí a stresu. Romantický zásnubní den má většinou každá žena vysněný do detailů. Je to den, kterým se začíná vytvářet pouto lásky v dobrém i zlém.

Některé ženy o něm sní už jako malé holčičky, jiné na lásku po mnoha zklamáních přestanou věřit.

Dokažte jí, že láska opravdu existuje. Dokažte jí, že je Vaše druhé já. Prý na světě existuje vaše polovička, se kterou máte tvořit celek. Pokud jste ji našli a bojíte se ji požádat o ruku, přečtěte si naši příručku zásnubního dne, kterým to všechno začíná. Naplní vás inspirací v tento jedinečný den.

Je to den, který se zakóduje ve Vašem srdci už navždy a stane se výjimečnou historkou pro Vaši rodinu. Vykouzlíte jí chvíli, kdy oba zapomenete na starosti a vstoupíte do společného života, kde vám vaše láska ukáže krásnější svět vašich dvou srdcí.