Co darovat k 20. narozeninám?

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Co darovat k 20. narozeninám?

Nevíte si poradit co darovat k tomuto jubileu? Dilema pro slečny i pro mladé pány vyřešíte s pomocí našeho dárkového poradce. Přinášíme Vám tipy na kvalitní šperky pro obě pohlaví. Pokud si z naší nabídky neumíte vybrat, kontaktujte našeho specialistu. Ten Vám rád pomůže.

 

Dvacáté narozeniny představují nový začátek. Oslavenci přestávají být teenagery a i když jsou už dva roky oficiálně dospělými, právě tato věková hranice je často považována za vstup do světa dospělých.

Dárek pro mladé dvacátnice

V tomto věku už slečny neexperimentují se styly v takové míře jako během puberty a většinou již mají vyhraněný svůj preferovaný styl. Proto kupovat pro ně dárek bývá obvykle méně náročné než pro teenagerky, které ty styly často mění, dokud si nenajdou to, co vyhovuje jejich osobnosti.

 

Trendy šperk pro trendy oslavenkyni

Dvacátnice jsou na prahu dospěláckého života, zvyknou sledovat módní trendy a k tomu přizpůsobovat svůj šatník a šperkovnici. V závislosti na tom, co Vaše oslavenkyně preferuje, můžete tak vybrat zlatý náhrdelník s andělským křídlem, s černými kamínky či takový, ke kterému sladíte nějaký netypický přívěsek. Minimalistický náramek z bílého zlata či náramek se zirkonovou ozdobou je také dobrou volbou. Náramky se přece hodí každé mladé dámě! Za zvážení určitě stojí i trendy zlaté prsteny s kamínky, nápisem nebo otevřené zlaté prsteny, které lákají především právě mladší generace.

 

Nadčasová elegance pro více generací

Pokud Vaše oslavenkyně inklinuje k elegantnímu stylu, můžete zvolit šperk s diamantem, který je nestárnoucí klasika, podobně jako perly. V obou případech jde o šperky, které se v mnoha rodinách přenášejí z generace na generaci. Zároveň, buďte si jistý, že mít ve své šperkovnici exkluzivní šperk s diamantem či perlou, je snem každé dámy.

 

Dárek pro mladé dvacátníky

Mladým pánům v tomto věku se šperky obvykle často nedarují. Neznamená to, že dárek v podobě šperku není dobrý nápad. Zlaté šperky jsou krásným a kvalitním doplňkem a kromě toho jsou i spolehlivou investicí. Pro oslavence tak můžete zvolit trendy zlatý náramek s kaučukem, zlatý náhrdelník či jeho první, ale klidně i několikáté, zlaté manžetové knoflíčky.