Váhy jsou společenské a šperky jsou proto pro ně dobrou volbou

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Váhy jsou znamení pod vlivem Venuše a jejich základní element je vzduch. Jsou to harmonické osoby téměř posedlé symetrií. Snaží se udržet si rovnováhu ve všech oblastech života. Ovládané Venuší, planetou, která řídí lásku, krásu a peníze, Váhy obdivují vysoké umění a intelektualismus.

Osoby narozené v tomto znamení zvěrokruhu se rády obklopují velkolepými předměty a rády si vytvářejí prostředí, které odráží jejich skvělý vkus. Nejdůležitější jsou pro ně však jejich vztahy a rovnováhu si udržují v sounáležitosti.

Pro toto znamení je charakteristická důvěřivost a že jsou jinými snadno ovlivnitelní. V tomto případě, je to pozitivní, protože díky tomu snadno přebírají módní trendy. Váhy vědí, co na nich vypadá dobře a volí nekomplikované šperky. Jelikož jsou společenské i jejich sbírka šperků je velká a různorodá. Jak napovídá sám název znamení, postoj k nošení šperků mají vyvážený a šperky volí výhradně podle příležitosti.

Šperk s opálem Váhám přinese štěstí

Kameny, které mají podle astrologie na Váhy pozitivní vliv, a které jsou pro ně nosiči štěstí, jsou opál, achát, světle modrý safír, tyrkys a smaragd. Kromě toho Váhy pozitivně ovlivňují i ​​korály a perly.

Pokud jste se pustili do výběru dárku, pravděpodobně jste si již stanovili rozpočet, který jste ochoten utratit. Pokud máte vyšší rozpočet určitě neuděláte chybu, když darujete zlatou či stříbrnou soupravu šperků, hodinky, náramek či prsten s drahokamy. V případě, že máte nižší rozpočet můžete zvolit nějaký přívěsek, náušnice, vkusný náramek či prsten.

Dále radíme, abyste si promysleli, jakých společenských událostí se Vaše Váha účastní. Sledujte, zda ji nečeká nějaká životní událost jako promoce, svatba nebo oslava, ke které by se speciální kousek šperku mohl hodit. Nebo naopak, zjistěte, co by se jí hodilo k jejímu každodennímu outfitu, aby Váš dárek mohla využít častěji.

V případě obou pohlaví neuděláte chybu, když koupíte vkusný a kvalitní šperk. V naší nabídce takový najdete určitě jednoduše.