Dárky, které potěší i Vaši matku

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Dárky, které potěší i Vaši matku

Máma je jen jedna. Máma je ta, která Vás miluje celý svůj život a která by Vám dala všechno štěstí světa. Nečeká od Vás žádné velké dary, milá pozornost ve formě kvalitního zlatého či stříbrného šperku ji však určitě potěší. Prohlédněte si naši bohatou nabídku a najděte originální dárek, který se hodí právě té Vaší mamince.

 

Zlatý medailon na fotku

Je Vaše matka starostlivá, obětavá a drží vaši rodinu pohromadě? Takový medailon se jí bude určitě líbit. Může si do něj vložit fotky členů rodiny a mít je tak stále blízko u sebe. Kromě toho, takový medailon je i elegantním doplňkem, který bude na jejím krku krásné vynikat.

 

Náramek Palmyra

Pokud chcete, aby byl dárek pro Vaši matku exkluzivní, ale zároveň vhodný pro každodenní nošení, zvolte náramek Palmyra. Tyto hravé exkluzivní náramky jsou zdobeny různými zlatými přívěsky buď ve žlutém nebo v bílém provedení. Lze tak vybrat kombinaci, která Vaši matku nejvíce vystihuje a zároveň jí můžete dodatečně koupit přívěsky, které se jí budou hodit. Budete tak rovnou mít inspiraci i na další dárek pro ni.

 

Prsten s drahokamem podle znamení zvěrokruhu

Dalším způsobem, jak darovat zosobněný dárek, je zvolit šperk s kamenem podle znamení zvěrokruhu. Ukážete tak, že Vám na výběru dárku opravdu záleží a že chcete, aby se Vaší matce osobnostně hodil a aby jí přinášel štěstí.

 

Souprava šperků ze zlata

Každou elegantní dámu jistě potěší sada šperků, která ji navíc bude připomínat Vás. Kombinace lze zvolit v závislosti na tom, jaký druh šperků Vaše matka preferuje a v jaké barevné kombinaci.

 

Šperk s perlou

Perly jsou nadčasové. Jsou elegantní a jsou jedinečným symbolem ženskosti. Pro Vaši maminku zvolte správně, podle toho, jakou barvu zlata preferuje. Také se pokuste zjistit, zda má raději jednoduché šperky nebo více ozdobené. Na výběr máte několik barevných variant i samotných druhů perel.