Dárek pro dědu praktický a nadčasový

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Dárek pro dědečka? Stylový, praktický a nadčasový.

Jak byste popsal Vašeho dědečka? Čeho si na něm vážíte, pro jaké vlastnosti ho obdivujete, kvůli čemu ho milujete? Je Váš dědeček spíše galantní elegán milující společnost, zábavu, případně cestování a náležitě si užívající zasloužený důchod? Nebo patří spíše do skupiny domácích typů, takových, kteří v pohodlí svého domku někde na venkově netrpělivě čekají na návštěvu svých dětí, vnoučat či pravnoučat, s nimiž může skotačit celé hodiny?

 

Dárky máme pro každého. Stylové, praktické, nadčasové i retro. Všechny mají však společné to, že jsou originální, značkové a kvalitní. Jsme přesvědčeni, že díky našemu dárkovému poradci najdete to, co se pro Vašeho dědečka hodí nejvíce. Ať se líbí, nechte se inspirovat a vyberte dárek, který ho určitě potěší.

 

Hodinky, manžetové knoflíky či zlatý náramek?

Pokud jste si již definovali, co je pro vašeho dědečka typické, vybrat dárek bude hračka. Pokud máte omezený rozpočet, doporučujeme si ve filtru nastavit hodnotu, kterou jste ochoten na dárek pro dědečka investovat. Zúží se Vám tím nabídka na produkty, které cenově vyhovují Vašim představám.

 

Pro moderního, galantního dědečka mohou být ideálním dárkem manžetové knoflíky, hodinky či prsten. Šperk můžete udělat ještě osobnějším, pokud na něj necháte něco gravírovat. Věnování, datum či název události, ke které byl dárek věnován, případně Vaše jméno, klidně i se srdíčkem.

 

Možná si řeknete, že vybrat dárek pro dědečka, který patří do té druhé skupiny, je náročnější. Možná, ale ne u nás! Pro dědečka preferujícího spíše klid v rodinném kruhu doporučujeme praktický dárek. Ne výstřední, spíše něco klasického. Protože i retro může být moderní, koupí retro šperku zabijete dvě mouchy jednou ranou. Dědeček bude rád, že má dárek podobný tomu, co bylo "in" v době, kdy o vnoučatech ještě ani neslyšel a zároveň to bude dárek, za který se nebude muset, díky své modernosti, stydět ani ve společnosti. Mezi takové dárky můžeme zařadit například zlaté spony na peníze, vybraný druh hodinek, případně vkusný přívěsek za předpokladu, že nosí řetízek.