Valentýn je výjimečný. Jako dárek od izlato24.cz

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Svátek sv. Valentýna známe jako svátek všech zamilovaných. I když bychom svou lásku neměli ani zdaleka projevovat jen v tento magický den, přece jen je tento den výjimečný. A tak by i dárek, který plánujeme svému nejdražšímu či své nejdražší v tento den věnovat, měl být výjimečný. Takový, na který se nezapomíná, který naši lásku bude obdarovanému připomínat zas a znova. Klidně i celý život. Mezi takové dárky bez pochyby patří šperky. A ne, nemluvíme jen o drahých špercích s diamanty, ale také o jemnějších, levnějších zlatých dárcích, vhodných pro muže i pro ženy, pro mladé i ty dříve narozené.

Zlatý přívěsek ve tvaru srdíčka je stále in. Pro muže i pro ženy.

Nejtradičnějším symbolem lásky a tím i sv. Valentýna je srdce. Zamilovaní, zejména ti mladší, si rádi věnují poloviční srdíčka, z nichž každý má jednu polovinu. Zlaté přívěsky ve tvaru srdce jsou proto stále trendy a je jen málo pravděpodobné, že se to tak brzy změní. Hodí se tak na náhrdelníky, jakož i na náramky či zlaté řetízky, které zdobí kotníky něžnějšího pohlaví.

Pokud jste se rozhodli darovat Vaší milé na Valentýna šperk, na výběr máte skutečně stovky možností. Od zmíněných přívěsků různých tvarů přes zlaté prsteny až po náušnice s pravými perlami. V případě kvalitních šperků často platí, že i méně je více. Pokud máte omezený rozpočet, věřte, že ženu více potěší kvalitní, i když možná menší, šperk, jako něco, co sice na první dojem působí jako honosné, ale po čase se to na zlato nepodobá už ani z dálky.

Více než muži si nad dárkem na Valentýna mohou lámat hlavu ženy. Nabídka šperků pro muže není až tak široká jako ty pro ženy. My si však uvědomujeme, že i mužská část populace má právo na kvalitní šperk, a proto v naší nabídce nechybí pánské přívěsky, krásné zlaté i stříbrné řetízky či náramky z bílého i žlutého zlata.

Nejkrásnější dárek na Valentýna? Darujte jí zásnubní prsten.

Někomu se zásnuby nebo svatba na Valentýna mohou zdát jako příliš obyčejné, prvoplánové. Pokud však patříte mezi romantiky, kteří svou vyvolenou chtějí o ruku požádat právě v tento zamilovaný den, darujte zásnubní prsten, který vystihuje její osobnost. Věřte, že to bude ten nejkrásnější valentýnský dárek. Před výběrem zásnubního prstenu si všimněte, zda preferuje bílé nebo žluté zlato. Také zkuste zjistit, zda se jí líbí jemnější nebo hrubší ba přímo extravagantnější tvary prstenu. A pokud znáte ještě i druh kamínku, který má v oblibě, tak jste vyhráli. Samozřejmě, nezapomeňte zjistit velikost jejího pravého prsteníku.