Dárek k 80. narozeninám pro Vaše blízké

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Dárek k 80. narozeninám pro Vaše blízké

Vaše babička, dědeček, rodič či někdo jiný blízký slaví 80. narozeniny a Vy přemýšlíte, jaký dárek mu pořídit? K takovému výjimečnému číslu se hodí i výjimečný dárek v podobě kvalitního šperku. Inspirujte se našim dárkovým poradcem a potěšte Vašeho oslavence.

 

U dámy zabodujete s osobním dárkem

Řekněme si upřímně, v tomto věku si lidé obvykle uvědomují skutečné životní hodnoty a více se soustředí na rodinu než na sebe samé. Pro sebe si obvykle dopřejí žádný přepych, ale energii, čas a peníze věnují spíše svým blízkým. I oni mají přání a nesplněné touhy, odkládají je však stranou, případně od nich zcela upustí.

 

Hlavní otázkou při volbě dárku pro Vaši oslavenkyni je, zda své šperky zvykne měnit a přizpůsobovat jejich nošení konkrétním příležitostem. Čím je člověk starší, tím více totiž platí to staré známé, že zvyk je železná košile. Některé dámy jsou již natolik zvyklé na svůj zlatý prsten, náušnice či řetízek, že je kvůli tomu zvyku neobměňují. Pokud i Vaše dáma není zastáncem změn a své šperky neměnila již dlouhou dobu, může to znamenat, že pro ni mají velkou emoční hodnotu. To však neznamená, že máte na nový šperk jako dárek k její 80narozeninám zapomenout. Pokud je úzce spojena například s prstenem, můžete jí koupit náušnice, nebo dokonce menší prstýnek, který by se k tomu původnímu hodil. V případě, že je to řetízek, bez které si Vaši matku, babičku či příbuznou neumíte představit, můžete jí k ní darovat zlatý přívěsek ve tvaru medailonu, kde si bude moci vložit například fotografii své milované rodiny.

 

Pro tu dámu, která naopak zvykne šperky měnit podle příležitosti, můžete zvolit zlatý set šperků s drahokamy, perlový set nebo prsten s jejím oblíbeným kamenem.

 

Pan ocení zejména praktičnost

Dárek pro pána by měl být také hodný tohoto kulatého jubilea. Jelikož páni obvykle preferují praktické věci, vhodným dárkem pro něj by mohly být hodinky, manžetové knoflíčky či zlatá spona na peníze s jeho iniciálami.