Dárek pro berana – dávejte důraz na styl

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Pokud hledáte perfektní dárek pro osobu narozenou ve znamení Berana, měli byste brát v úvahu jejich charakteristické rysy. Berani jsou známí tím, že jsou průbojní a velmi rádi zanechávají dojem na jiné. Proto se snaží zapůsobit i výběrem šperků. Jsou plní energie a nadšení, což se projevuje i při výběru jejich doplňků, které volí většinou se špičkami a v hranatých tvarech. Berani rádi drží krok s módními trendy a bývají napřed s výběrem stylových doplňků.

Červená – barva, která vystihuje berany

Základní element, který vystihuje tento znak, je oheň. Proto jsou i osoby narozené v znaku berana známé tím, že jsou temperamentní, impulzivní, dobrodružné a sebevědomé. Všechno, jen není obyčejné a nudné. Ne všichni dokáží nosit červenou, ať už v oblečení nebo špercích, tak perfektně jako Berani. Proto se jim skvěle hodí například rubín. Bez ohledu na to, zda zvolíte náušnice, náramky, prsteny nebo jakékoliv jiné šperky s tímto drahokamem.

Dalšími kameny, které se hodí k povaze Beranů, jsou diamanty. Mají na ně velmi pozitivní vliv. Účinek diamantových náramků je možno ještě zesílit nošením na levé ruce.

Lidem narozeným ve znamení Berana se také hodí stříbrné sety s perlami, které vystihují jejich styl. Perlové sety nejsou všední a to osoby narozené v tomto znamení určitě ocení.

V případě šperků platí, že „více je méně“

Při výběru dárku pro Berana nemusíte dbát o to, aby byl dárek praktický. Naopak, pokud je chcete nadchnout a skutečně okouzlit, sáhněte po něčem ulítlém, moderním a především maximalistickém. Takové dárky lze nalézt ve všech cenových kategoriích. Pokud jste vybrali dárek, který právě začíná být trendy, to je přesně ten, kterým Beranu vykouzlíte úsměv na tváři. Beran chce totiž vyniknout.