Býk je materialistický, investujte proto čas do výběru toho správného dárku

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Pravděpodobně si myslíte, že lidé narození v tomto znamení jsou tvrdohlaví jako býk. Většinou je to pravda, musíte však vědět, že jsou také velmi smyslní, vroucní a otevření. Býk je ve své podstatě praktický, sebevědomý a připoutaný ke svým materiálním věcem. Má rád trendy kousky a spojuje je s klasickými. Má rád pohodlí a blahobyt a oceňuje kvalitu. Býci jsou vizuální bytosti a touží plnit každodenní život krásnými lesklými věcmi. A co je hezčí nebo lesklejší než šperky? Při jejich výběru je Býk někdy nepředvídatelný, vybírá si od jemných šperků po ty odvážné. Proto nešetřete časem a zamyslete se, jaké kousky Váš Býk vlastní a jaké by se mu hodily. On bude vědět v jaké míře jste si dali záležet na výběru dárku a bude si toho vážit. I to má dané povahou.

Dárek pro Býka v podobě kvalitního a praktického šperku je dobrou volbou

Býk patří mezi zemské znamení a kameny, které se mu hodí, jsou především svetle modrý safír, smaragd a tyrkys. Na výběr kromě náušnic s těmito kameny máte i náhrdelníky, náramky, prsteny a přívěsky. Stejně příznivě působí na Býka i perly a korály. Perlový náhrdelník ve stylu Lady Diany, náramek nebo i celý perlový set ženu narozenou v tomto znamení určitě potěší. Korály se považují za harmonické a Býky mají chránit před nepřáteli. Safír zase znamená věrnost v lásce. Tyrkys je Venušin kámen, považuje se za amulet milenců a manželů. Šperky s těmito kameny jsou nadčasové a krásné. Jako dárek určitě okouzlí. Jelikož Býk ocení zejména praktické a pohodlné dárky, pro dámu můžete zvolit například náhrdelník se jménem, ​​praktické každodenní náušnice či hodinky. Ty by se hodily i pánům narozeným v tomto znamení. Býci by s největší pravděpodobností ocenili i praktický dárek v podobě manžetových knoflíků.

Z naší široké nabídky, v závislosti na Vašich preferencích, rozpočtu a vztahu k Vašemu Býku, určitě vyberete skvělý dárek. Pokud byste však přece jen měli problém s jeho výběrem, s radostí Vám poradíme.