Dárek pro Kozoroha by měl být trvanlivý, praktický a kvalitní

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Kozoroh má vrozenou odvahu a vytrvalost překonávat všechny překážky, které mu stojí v cestě za dosažením jeho dlouhodobého cíle. Nedovolí, aby ho cokoli od něj odvádělo. Kvůli jejich rozhodnému zaměření na cíl, jsou Kozorozi často vnímáni jako chladní a neemotivní. Lidé narození v tomto znamení jsou na svůj věk zralí a bývají perspektivnější než jiné znamení zvěrokruhu. Říká se, že Kozorozi dospívají opačně. Na začátku jsou až příliš zralí a cílevědomí, věkem bourají překážky a jak se jejich cíle začínají uskutečňovat, i oni jsou více uvolnění a povahou mládnou. Ne žeby neměli svou zábavnou stránku, ale ukazují ji pouze určitým lidem.

Když hledáte dárek pro Kozoroha vezměte v úvahu i jeho ambiciózní a investiční povahu. Kozoroh totiž rád skládá korunku ke korunce a je rád, když je materiálně dobře zabezpečen. Jelikož rád investuje, určitě ho potěšíte kvalitním šperkem, který bude udržovat svou hodnotu.

Šperk jako dárek? Kozoroha to určitě potěší

Kozorozi jsou velmi pragmatičtí, a proto na styl šperků nedávají velký důraz. Spíše je berou jako majetek. Jelikož jsou nakloněni k materiálním věcem v životě, dávají důraz spíše na vysokou kvalitu a zručnost. Proto při volbě šperku jako dárku pro Kozoroha, radíme dbát na eleganci zvoleného kousku.

Pokud váháte, jaký šperk by se Vašemu Kozorohu hodil, můžeme se ještě hlouběji podívat na charakteristiky tohoto znamení. Podle astrologie Kozorohům přinášejí štěstí všechny tmavé kameny: onyx, granát, safír ale i černý diamant a černé perly . Jaký druh šperků obvykle Váš Kozoroh nosí? Náušnice, náramky, prsteny, náhrdelníky? Popřemýšlejte a už můžete být blíže k Vašemu ideálnímu dárku. Pokud si přece jenom nejste jisti, zda Vaše snaha padne na úrodnou půdu a zda Váš dárek obdarovaného potěší, stále můžete zvolit jako možnost i dárkovou poukázku a Vás Kozoroh si bude moci vybrat sám. Přesně podle svého vkusu.