Jaký náhrdelník mi sluší nejvíce?

Mezi nejžádanější náhrdelníky u nás patří již delší dobu kolekce Celebrity. Ta vzniká metodou vyřezávání laserem, v kombinaci s řetízkem typu Anker. Výsledkem jsou jemné, decentní náhrdelníky na každodenní nošení. Výběr vzorů je široký, od srdíček, motýlků, až po andělská křídla, či čtyřlístky pro štěstí.

Zlatý náhrdelník Celebrity

Zlatý náhrdelník Celebrity

Zlatý náhrdelník Celebrity

Zlatý náhrdelník Celebrity

 

Populárními se staly také náhrdelníky se jmény, které jsou originálním doplňkem ke všem Vašim outfitům. Stejně jako u kolekce Celebrity, i zde se používá ručně pilovaný řetízek Anker, který je navzdory svému křehkému vzezření pevný a odolný proti roztržení. Řetízky se jmény jsou mimořádně vhodné také jako dárek. V případě, že jste na našem e-shopu nenašli své jméno, velmi rádi ho pro Vás vyrobíme na objednávku.

Zlatý náhrdelník se jménem Vanessa

Zlatý náhrdelník se jménem Marko

Zlatý náhrdelník se jménem  Anna

 

Pokud hledáte šperk na slavnostní příležitost, na výběr máte z naší nabídky zirkonových nebo diamantových náhrdelníků, mezi nimiž najdete decentnější, ale i výraznější vzory. V kombinaci se safírem nebo smaragdem je povýšíte na nezapomenutelný šperk.

Upozorňujeme také na sety, kde si k náhrdelníku vyberete prsten či náušnice.

Přírodní kombinace v podobě kaučuku je ve spojení se zlatem stylovým pánským doplňkem, nevyjímaje zlaté kaučukové náhrdelníky. Nezapomeňte si také podívat náramky ze stejné kolekce.

 

Zlatý náhrdelník s briliantmi