Lev je celebritou zvěrokruhu, dárkem v podobě poutavého zlatého šperku tak určitě zabodujete

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Osoby narozené ve znamení Lva, jsou primárně ovlivněny Sluncem a ono i poznamenává jejich povahu. Jsou sebevědomí, energičtí a odvážní. Kvůli tomu, že jsou odhodláni bojovat, dosahují své cíle někdy snadněji než jiní. Cíle si zadávají vysoké a tak v profesním životě, tak i v tom soukromém chtějí být úspěšní a respektovaní. Jsou přirozenými vůdci a v souladu s tím se také chovají. Na penězích nešetří, právě naopak, v souladu se svou sluneční povahovou, mají rádi krásné, zářivé věci, za které jsou ochotni si připlatit.

Toto znamení je celebritou zvěrokruhu a stará se o své zdraví a krásu. Když při výběru dárku pro Lva sáhnete po poutavých špercích, splníte jeho ustavičnou touhu po vzbuzování pozornosti. Nejen jeho srdce je zlaté, ale šperky, které se jim hodí, jsou zlaté barvy. Znamení Lva je ohnivé znamení a hodí se mu proto i ohnivé drahokamy jako diamant, rubín a topas, které mu přinášejí štěstí, přidávají mu sílu a zbavují ho strachu.

Třpytivé zlato se hodí jako dárek pro obě pohlaví

Jelikož páni volí šperky s barevnými drahokamy spíše výjimečně, v naší nabídce najdete šperky s diamanty. Právě ty Lvům přinášejí sílu a štěstí.

V závislosti na tom, jaký druh šperků Váš Lev preferuje, můžete zvolit pánský prsten s diamantem, zlatý přívěsek, řetízek, náramek či zlaté hodinky.

Pokud volíte dárek pro Lva – dámu, možnosti výběru jsou ještě větší. Můžete znovu podle její povahy zvolit šperk s jedním ze zmíněných drahokamů - diamantem, rubínem, či topasem nebo šperky s kombinací těchto drahokamů. Také můžete zvolit jednotlivý kousek nebo rovnou sety, které si Vaše Lvice bude moci kombinovat. Například set náušnic s přívěskem nebo s prstenem.

Aby byl dárek pro vašeho Lva osobnější, můžete na šperk dát gravírovat jeho jméno nebo něco, co mu bude připomínat Vaše společné okamžiky.