Dárek pro manželku či manžela. Když méně je více!

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Dárek pro manželku či manžela. Když méně je více!

Koupi dárku pro Vaši manželku či Vašeho manžela nemusíte vymýšlet. Dárek má být hodnotný a trvanlivý. Tak, jako Vaše manželství. Obdarujte svou polovičku kvalitním dárkem z bílého, žlutého či růžového zlata.

 

Dárek pro manželku, který potěší

I když věříme, že Vaší manželce projevujete svou náklonnost neustále, přinášíme Vám několik tipů na výjimečné dárky, které jí vykouzlí úsměv na tváři.

 

Eternity prsten

Jako symbol věčné lásky, je eternity prsten tím pravým dárkem. Je to krásný a pozorný způsob, jak obdarovat Vaši manželku. Tyto elegantní prsteny se vyznačují základem z kvalitního zlata, po celé délce vyskládaného diamanty nebo jinými drahými kameny.

 

Řetízek s přívěskem ve tvaru srdce

Co lépe znázorní Vaši lásku k manželce než drahokam nebo přívěsek ve tvaru srdce? Navíc takové řetízky jsou skvělým doplňkem k různým stylům oblečení. Pokud byste Váš dárek pro manželku chtěli udělat ještě více osobním, zvolte drahokam podle jejího znamení zvěrokruhu.

 

Perlové náušnice

Perlové náušnice jsou skutečně nadčasové a ve své šperkovnici by je měla mít každá dáma. Hladké a kulaté perly dodávají elegantní vzhled každému outfitu. Pokud má Vaše manželka ráda perly a už vlastní perlové náušnice v takovém základním provedení, vždy jí můžete vybrat nějaké s diamantovým doplňkem, případně v nějakém jiném odstínu.

 

Hodnotný dárek pro manžela

Muži obvykle nenosií šperky v takové míře jako ženy, ale kvalitní šperk jako dárek se určitě hodí i jim. Přinášíme vám 3 tipy na kvalitní zlatý dárek pro muže.

 

Pánský řetízek ze zlata

Zlatý řetízek je asi zcela základní šperk, který muži nosí, když nepočítáme prstýnek. Jeho výhoda je v tom, že může být překryt oblečením, pokud je to nutné. Hodí se stejně tak na jakoukoliv sváteční příležitost, jakož i na nošení během běžného dne. Při jeho výběru si ale dávejte pozor na správnou délku. Pokud bude příliš krátký, bude nepohodlný a bude neustále vyčnívat z oblečení. Na druhé straně, příliš dlouhý zlatý řetízek může Vašemu manželovi překážet a být tím pro něj velmi nepraktický.

 

Manžetové knoflíčky

Chcete-li zvolit praktický dárek, manžetové knoflíky jsou skvělým řešením. Můžete je vybrat v provedení bílého nebo žlutého zlata, podle toho, co Váš manžel preferuje více.

 

Zlatý náramek

Náramek je také šperk, který muži obvykle často nosí. Podle pracovní náplně Vašeho muže a společenských událostí jaké navštěvuje, můžete zvolit náramek na každodenní nošení nebo takový, který je v kombinaci zlatého provedení s drahokamem, případně jiným zajímavým doplňkem, určený pro výjimečné události.