Jak si vybrat dokonalý prsten

Ať už inklinujete k žluté, nebo k bílé barvě zlata, velmi vhodným doplňkem je i jejich dvojkombinace, kterou ocení zejména dámy. Díky ní vynikne prsten mezi ostatními šperky, ať už ze žlutého nebo bílého zlata.

 

 

Červené zlato, morganit, černé diamanty

Stále populárnější se v posledních letech stává také červené zlato, které svou romantickou barvu získává přimícháváním mědi. Jeho výhodou je, že se perfektně hodí ke všem typům pleti. U nás v iZlatě ho milujeme zejména v kombinaci s morganitem, jehož specifická barva dokonale ladí s červeno-zlatou. Prohlédněte si také nabídku z kolekce Cocco, která je typická dominantními černými diamanty.. 

 

 

Topas, citrín, ametyst, růženín, safír, olivín a mnoho dalších

Pokud hledáte prsten na konkrétní příležitost, nebojte se investovat do prstenů s drahokamy, které dodají každému Vašemu outfitu tu správnou jiskru. Nemluvě o tom, že do Vaší šperkovnice přibude nadčasový a výjimečný kousek, který se klidně může stát generačním klenotem. Prohlédněte si, jaké drahokamy Vám u nás nabízíme.

Pokud ho navíc doplníte náušnicemi z téže kolekce, snadno se z Vás stane královna každé akce. Prohlédněte si proto také nabídku našich setů.

 

Při výběru prstenu Vám ochotně poradíme, pokud si nejste jisti tím, jakou velikost zvolit. Ta může být dokonce u jednostlivých modelů odlišná, vše závisí na tloušťce obruče, či stylu prstenu. Dodatečná korekce velikosti pro nás není problémem, nutno však dbát i na to, jakou teplotu mají Vaše prsty při zkoušení prstenu. Příliš studené působí menší, a Vy budete mít pocit, že je Vám prsten velký, naopak příliš teplé vytvářejí opačný dojem.