O nás

Největší internetové zlatnictví v České republice www.iZlato24.cz provozuje společnost iZlato Česká republika s.r.o., IČ0: 03254518.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici od pondělí do pátku na on-line chatu nebo telefonu +420210012050 Po-Pá: 8:00-10:00 12:30-13:30, nebo nonstop na emailu [email protected].

 

NAŠE OBCHODOVÁNÍ SE ZLATEM JE POSTAVENO NA TĚCHTO PILÍŘÍCH: 

Stabilita

Zlato a zlaté šperky poskytují také stabilní přístav pro váš majetek. Investicí do zlatých šperků potěšíte sebe i své blízké. Hodnota zlata si historicky drží svou cenu a čas od času i markantně stoupá.

 

Nízkonákladovost

Nakupujeme přímo od výrobců nebo šperky přímo vyrábíme proto je náš sortiment mnohem bohatší a naše ceny nesrovnatelně nižší než v kamenných zlatnictvích.

 

Trend

Sledujeme aktuální trendy ve šperkařství a pravidelně se účastníme světových výstav, abychom vám přinesli vzory, které jsou neustále „IN“.

Internetové zlatnictví iZlato Česká republika s.r.o. působí na českém trhu od roku 2013. Jeho historie sahá až do roku 2003, kdy zakladatelé iZlato.sk otevřeli internetový obchod, který dnes zaslouženě nese i podle vyhledávače Google název největší internetové zlatnictví na Slovensku, což znamená, že jsme v daném segmentu e-commerce největší.

Zlaté briliantové prsteny

Ročně potěšíme tisíce zákazníků. Ve všech zemích zajímáme přední místa s ohledem na počty spokojených zákazníků. V současné době působíme kromě Česka prostřednictvím spřátelených e-shopů izlato.sk v Slovenské republice, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Maďarsku a Polsku. Ve všech zemích zajímáme přední místa s ohledem na počty spokojených zákazníků

 

Briliantové prsteny z bílého zlata

 

Provozovatelem největšího internetového zlatnictví www.iZlato24.cz je společnost:

iZlato Česká republika s.r.o.
Sídlo firmy:
Vinohradská 403/17
120 00 Praha 2

IČO: 03254518
DIČ: CZ03254518

Spisová značka: C 228524 vedená u Městského soudu v Praze 

Kontaktní e-mail

reklamační oddělení: [email protected]
výměny: [email protected]
Našli jste chybu na našem webu: [email protected]

 


BANKOVNÍ SPOJENÍ

 

Raiffeisen BANK logo

Raiffeisenbank a.s.

Bankovní spojení: 2623032788/5500 

Variabilní symbol: Číslo objednávky

 

Zákazníkům www.iZlato24.cz každoročně doručí tisíce nádherných šperků. Kvalita internetového obchodu www.iZlato24.cz ověřená stovkami hodnocení našich spokojených zákazníků na nebo heureka.cz. Nabízíme tisíce zlatých, stříbrných, ocelových a značkových šperků od 39 světových značek za velmi příznivé ceny, s nejkratší dobou dodání - 24h a garantovanou kvalitou našich služeb.

Diamantový prsten z růžového zlata


 

Proč nakupovat šperky u nás?

  • Nabízíme nejširší sortiment - několik tisíc položek originálních šperků.
  • Denně aktualizovaná nabídka, exkluzivní kolekce, horké novinky přes 20 modelů novinek denně. 
  • Nabízíme prodej zlatých šperků s cenou od 999 Kč bez DPH za gram zlata.
  • Pokud je to  proporčně možné, zhotovíme zdarma rytinu dle vašeho přání do všeho - nejen do snubních prstenů.
  • Prodáváme pouze originální značkové šperky s garancí původu a kvality.
  • Jsme registrováni na Puncovním úřadě - s Puncovním úřadem jsme uzavřeli dohodu o umožnění fiktivních internetových nákupů. Puncovní úřad má tak možnost objednat si v našem internetovém obchodě zlatý šperk a ověřit si jeho ryzost! 
  • Garantujeme nejnižší ceny v ČR - slevy dosahují 20% - 50% oproti běžným cenám.
  • Šperky můžete bez udání důvodu vrátit do 14 kalendářních dnů, nebo vyměnit dokonce až do 60 dní.
  • Naše ochotné operátorky jsou připraveny vám pomoci s výběrem šperku a realizací nákupu jak po telefonu, tak přes chat.
  • Bezpečné online nakupování - Někdy je těžké vybrat vhodný šperk nebo správnou velikost prstenu, zvláště pokud ho kupujete jako dárek. Proto jsou všechny nákupy na iZlato24.cz vyměněny nebo vráceny do 14 dnů ode dne doručení k nám, na naši adresu určenou na výměnu.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici od pondělí do pátku na chatu nebo telefonu +420210012050 Po-Pá: 8:00-10:00 12:30-13:30

Věříme, že i vy budete s našimi službami maximálně spokojeni!