Dárky při příležitosti výročí svatby pro ženy a muže

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Dárky u příležitosti výročí svatby pro ženy i muže

Pokud jste se rozhodli k výročí svatby letos darovat Vaší půlce něco jedinečného, jste na správném místě. Zvolte kvalitní zlatý šperk, kterým Vaši lásku jistě potěšíte. Inspirujte se našim dárkovým poradcem a vyberte si z nabídky dámských prstenů, náušnic, náhrdelníků, náramků, přívěsků či setů. Pro pány zvolte zlaté hodinky, pánské prsteny, přívěsky či řetízky. Pokud si nejste jisti tím, co by Vaši polovičku skutečně potěšilo, stále jí můžete darovat naši dárkovou poukázku a nechat výběr na ní.

 

Šperky kupované jako dárek k výročí jsou asi nejčastěji kupovanými kousky v zlatnickém průmyslu. Jsou sentimentální a trvanlivé, a proto jsou skvělou volbou na dárek pro osobu Vám nejbližší.

 

K prvnímu výročí svatby, kdy je manželství ještě na začátku, můžete zvolit šperk spíše symbolický. K tomuto výročí se obvykle nekupují velmi drahé šperky, ale každý se samozřejmě řídí podle svých možností. Pokud jste spíše nakloněni první možnosti, darovat můžete například zlatý přívěsek s gravírováním.

 

K pátému výročí můžete zvolit šperk s nějakým drahokamem, jako je například safír. Vybrat si můžete z různých prstenů, náušnic, náhrdelníků či dokonce setů.

 

K desátému výročí se obvykle kupují diamanty. Pokud Vaše polovička již vlastní prsten s diamantem, v tom případě jsou skvělou volbou náušnice. Tím se potěší každá žena.

 

K dvacátému výročí můžete zvolit šperk se smaragdem. 25. výročí svatby je pro většinu velmi významné. Označuje se také jako stříbrná svatba. Nemusí to však znamenat, že šperk pro Vaši partnerku či partnera musí být z tohoto kovu. Stačí, když bude podobné barvy. Oblíbené jsou kousky z bílého zlata, zdobené drahokamy.

 

K 50. výročí, jinak nazývanému také jako Zlatá svatba, se určitě hodí zlatý šperk. Možná je už čase vyměnit původní snubní prstýnky za nové.