Kvůli jejich povaze by měl být dárek pro Ryby nadčasový

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Reprezentuje je symbol dvou ryb plovoucích v opačných směrech, což představuje neustálé rozdělení pozornosti tohoto znamení mezi fantazii a realitu. Jako poslední znamení Ryby vstřebaly každou lekci od předešlých znamení zvěrokruhu, všechny radosti a bolesti, naděje a obavy. Tato skutečnost dělá Ryby nejvíce empatické a soucitným znamením a musí si dávat pozor, aby je ty silné emoce nezahltily. Známé jsou také tím, že mají strach ze života a často se na svět dívají přes růžové brýle, zkrášlují si ho a nevnímají skutečnost. A když si ji uvědomí a nelíbí se jim, obvykle se jí vyhnou a odplují pryč.

Jaký šperk zvolit pro toto znamení?

Někomu se Ryby mohou zdát dosti nerozhodné a o to těžší může být najít pro ně ideální dárek. Jelikož jsou osoby narozené v tomto znamení dosti náladové, bezchybně se pohybují od jednoho trendu k druhému, je těžké předpovědět co se jim v dané chvíli bude líbit. Proto radíme zvolit pro ně něco nadčasové. Že by šperk?

Při výběru šperků pro Ryby je dobré vědět, které kameny se jim hodí. Podle astrologických poznatků jsou to v první řadě ametyst a akvamarín, které Rybám přinášejí štěstí a lásku. Dále, korály jim pozitivně ovlivňují duševní pohodu. Kladné účinky jim přinášejí i nefrit, krystal, safír, topas a opál. Což umožňuje dost možností výběru. Můžete zvolit šperk pouze s jedním kamenem nebo jejich kombinací. Dokonce nemusíte zvolit pouze jeden šperk, ale rovnou set, který se bude nádherně doplňovat. Takovou nadčasovou kombinaci náušnic s přívěskem nebo prstenem, náhrdelníku s náramkem nebo náhrdelníku s náušnicemi Vaše Ryby jistě ocení a využijí. V případě že jsou Ryby, pro které dárek pořizujete, vázané na svůj znak a rádi se jím pyšní, můžete jim darovat i přívěsek s jejich znamením zvěrokruhu. Možností je mnoho a pokud si i nadále nevíte rady, kontaktujte nás nebo navštivte naše prodejny a s výběrem Vám rádi pomůžeme.