Vyberte vhodný dárek pro každou příležitost

Vyberte vhodný dárek pro každou příležitost

 

Potřebujete poradit s výběrem vhodného dárku? Bez ohledu na to, zda to má být dárek k narozeninám, Vánocům, MDŽ nebo pro nějakou jinou příležitost, náš dárkový poradce Vám přináší tipy na ty nejkrásnější a nejlepší dárky. Vyberte si vhodnou kategorii a nechte se inspirovat našimi nápady.

 

Radost se nedá koupit, ale určitě ji lze darovat. Jak toho dosáhnout? Darujte šperk.

 

Sledujte naše rady a vyberte dárek, kterým okouzlíte.

 

 

Máte již určený rozpočet na dárek?

 

 

Abyste se vyhnuli zbytečnému plýtvání časem, v první řadě byste si měli stanovit rozpočet. Určitě se nechcete dostat do situace, že vyberete perfektní prsten, který by se hodil Vaší mámě k narozeninám a pak zjistíte, že na něj nemáte. Proto je velmi užitečná možnost nastavení filtru na cenové rozpětí, které si můžete dovolit.

 

 

Co preferuje osoba, jíž dárek věnujete?

 

 

Při výběru dárku v podobě šperku je důležité myslet i na to, jakou barvu zlata obdarovaná osoba preferuje. Nebo upřednostňuje spíše stříbro? V každém případě, když si určíte základ, ze kterého je vyroben šperk, můžete pokračovat dál. Zkuste si vzpomenout, co obvykle daná osoba nosí nebo jestli se už někdy před Vámi vyjádřila, zda se jí líbí více šperky s kamínky nebo šperky bez kamínků. Případně, jakou barvu má ráda. Podle toho lze volit i barvu kamínků. Pokud na dané otázky neumíte odpovědět, je lepší příliš neexperimentovat a darovat klasický kousek šperku v neutrálních barvách a tvarech.

 

 

Inspirujte se koníčky

 

 

Víte že ten, pro koho hledáte dárek, má rád zvířata, zabývá se nějakým sportem nebo pěstuje květiny? Jakýkoliv koníček má daná osoba, téměř všechny lze přetavit do asociace v podobě šperku. Buď samotným šperkem nebo třeba přívěskem na řetízek či náramek.

 

 

Nebojte se být unikátní

 

 

Inspirovali jste se nápady a získali jste tipy na dárek, který by se podle Vás obdarované osobě hodil, ale obáváte se, že byste se nemuseli trefit, protože nic podobného doma ještě nemá? Netrapte se tím. Pokud jste přesvědčen, že by se jí daný druh šperku hodil, neváhejte a jděte do toho. Možná právě díky Vám objeví nové možnosti a rozšíří si svou šperkovnici o nový styl. Stává se totiž, že lidé kvůli jednostranné orientaci na jeden styl nedávají sami od sebe šanci jiným možnostem. A to skutečně jen kvůli zvyku.

 

Pokud ale přece jen nechcete riskovat, stále máte možnost zakoupit u nás i dárkový poukaz a darovat ho dané osobě. Alespoň si budete jisti, že si s určitostí vybere dárek, který se jí bude líbit.