Vhodným dárkem ukážete kamarádce, co pro Vás znamená

Seřadit podle
Zobrazuj 24 | 96 produktů na stránku

Vhodným dárkem ukážete kamarádce, co pro Vás znamená

Při výběru vhodného dárku pro Vaši kamarádku hraje důležitou roli její věk. Jiný dárek vybíráme 17leté kamarádce a jiný 40leté kamarádce. Výhodou nákupu u nás je, že máme dárky pro každou příležitost a opravdu pro každého. Všechny naše zlaté náramky, náušnice, přívěsky či dámské hodinky však mají jeden společný znak. Jsou skutečně kvalitní a hodnotné. Jsme si jisti, že znáte styl Vaší kamarádky. Stejně, jak jsme si jisti, že díky naší široké nabídce vyberete dárek, který ji potěší. Šperků přece není nikdy dost.

 

Vyberte dárek, který pro ni bude něco znamenat

Darovat kousek, který u Vaší kamarádky bude evokovat něco významného, je určitě dobrý nápad. Kromě toho, že darujete osobní dárek, ukážete Vaší kamarádce, že jste se při jeho výběru opravdu snažili a dali jste si záležet. Můžete například na šperk gravírovat nějaké poselství, darovat jí přívěsek s určitou symbolikou nebo s kamínkem, který má ráda.

 

Dárek s kamenem podle znamení zvěrokruhu

I v tomto případě ukážete Vaší kamarádce, že jste si na výběru dárku a jeho symbolice dali záležet. Tak, aby zvolený kousek šperku byl jako stvořený přímo pro ni. Pro dámu Vodnáře se tak hodí ametyst či jantar, Beranům diamanty, Pannám granát či topas. Detailní informace o každém ze znamení Vám přinášíme v podkategorii Dárek podle znamení zvěrokruhu.

 

Náramky s doplňujícími korálky

Kromě toho, že jí darujete krásný šperk, který si Vaše kamarádka bude moci dále doplňovat korálky podle svého vkusu, budete mít nápad rovnou i na příští dárek pro ni. Další korálky. Takové, které ještě ve své sbírce nemá.

 

Perly jako symbol klasiky

Každá žena by měla mít ve své šperkovnici set kvalitních perel. Pokud je Vaše kamarádka ještě nemá, máte skvělou příležitost to změnit. Pokud jich již má několik, alespoň víte, že je má ráda a že její kolekci můžete doplnit kousky, které jí chybí.