Šperky na gravírování

 

Gravírování šperků

 

Gravírování do našich snubních prstenů provádíme ZDARMA.

 
U nás si můžete gravírování i objednat!

Určitě jste už slyšeli o gravírování šperků. iZlato24.cz Vám takovou službu nabízí téměř u každého šperku, kde je to technicky možné. Personalizujte si šperk - znamená to, udělejte si z něj ten Váš jediný, vlastní a originál, například datum důležitých momentů pro Vás a ve Vašem životě, jména důležitých lidí, dětí, jejich data narozenin nebo jiné výjimečné události ve Vašem životě. Máme pro vás řešení. Nechte si vyrýt Vaše důležité datum nebo jméno či symbol na snubní prstýnek. Ale i na přívěsek nebo destičku na náramku nebo na jiný šperk, který máte na iZlato24.cz vyhlédnutý. Je možné gravírovat nejen vnitřní, ale i vnější stranu. Ženy jsou detailistky a nedají dopustit na romantiky. Pokud se Vám z naší nabídky zalíbil některý šperk a je tam možnost gravírování - personalizujte si ho a vytvořte si tak vlastní originál.

 

Gravírovaný šperk nelze ve 14 denní zákonné lhůtě vrátit, protože už byl speciálně upraven pouze pro Vás. Orientační doba realizace gravírování je 14 pracovních dnů. Tato doba závisí na vytíženosti dílen, podle toho, zda je šperk skladem, nebo se bude vyrábět na objednávku a dodatečně gravírovat.

 

Ukázka ozdobných druhů písma:

Ukázka ozdobných druhů písma

Cena gravírovania:

Pokud jste si šperk zakoupili u nás, nebo se šperk chystáte zakoupit, cena gravírování je v částce 399 Kč za jednu stranu. V případě jakýchkoliv dotazů nám můžete napsat na e-mail [email protected], nebo s námi můžete komunikovat prostřednictvím čísla +420210012050. Těšíme se na každý Váš nápad a vzájemnou spolupráci. Snažíme se plnit sny naším zákazníkům a těší nás, těšit Vás. 

 Fotogalerie