Tipy na dárky podle znamení zvěrokruhu

Tipy na dárky podle znamení zvěrokruhu

 

Známe to všichni. Rozhodli jsme se darovat kvalitní, trvanlivý a hodnotný dárek v podobě šperku, ale jsme si jisti, který je ten správný. Co se inspirovat astrologií? Ta skrývá množství poznatků, které nám mohou při výběru vhodného dárku skutečně pomoci. Samozřejmě za předpokladu, že víte, v jakém znamení je obdarovaný narozen. Ať se líbí, inspirujte se!

 

Přinášíme Vám popisy všech znamení zvěrokruhu, spolu se seznamem kamenů, které jim přinášejí štěstí. Na vás zbývá už jen vybrat konkrétní dárek. I když se říká, že důležité je, aby se dárek líbil tomu, komu je určen, přece jen, díky naší bohaté nabídce kompromisy dělat nemusíte. Vyberete šperk, který se bude líbit i jemu či jí, a se kterým se zároveň ztotožníte i vy.

 

V znameních je prvořadý kámen

 

Jak si budete moci přečíst při popisech každého znamení, nejvíce se dárky vhodné pro znamení mezi sebou liší v kamenech, které jsou pro dané znamení šťastnými. Zlatý prsten se hodí stejně pro dámu ve znamení kozoroha, jako pro tu narozenou ve znamení berana. Náhrdelník z bílého zlata potěší dámy vodnářky i panny. Elegantní manžetové knoflíky zkrášlí košili střelci, býkovi a lvu.

 

Pokud má být však součástí šperku i kámen, vsaďte na kámen podle zvěrokruhu. Velmi jednoduše díky tomu vytvoříte i příběh. Vždyť co je příjemnější než slyšet při věnování, že jste se rozhodli například v případě Blížence pro ametyst, protože ten by mu měl přinést štěstí? Přesně to štěstí, které mu od srdce přejete …

 

Možná si říkáte, jasné, ženám vybrat dárek s kamenem není problém. Ale co muži? Věru, vězte, že i muži nosí šperky s kameny. Přívěsky, prsteny i zmíněné manžetové knoflíčky jsou běžnou výbavou moderního muže.