Diamantový prsten z bílého zlata 0.500 ct - IZBR307AA
0,50 CT
Model: IZBR307AA

Diamantový prsten z bílého zlata 0.500 ct

Šperk nedostupný


Podrobnosti o produktu

Materiál: Zlato, Určení: Dámské, Váha šperku: 3.15 gramů, Ryzost: 0,585, Barva zlata: Bílé zlato, Průměr: 6,1 mm, Výška: 6,2 mm, Certifikovaný diamant: IGI, Celková hmotnost diamantů: 0.5000 (ct), Barva diamantů (min.): H, Poliš diamantu: excellent, Tvar diamantu: Round, Symetrie diamantu: excellent, Stav: Promiňte šperk momentálně není skladem, Kolekce: One love, Kámen: Briliant, Diamant, šperk je zkontrolován puncovním úřadem a je opuncovaný , ke šperku obdržíte i certifikát diamantů a drahokamů
Dokažte své partnerce, že si zaslouží jen to nejlepší. S exkluzivním zásnubním prstenem, ve kterém se třpytí výjimečný polkarátový diamant, si určitě získáte její srdce a vyslechnete si to vytoužené ano. Jednoduchou obruč zdobí centrální korunka, která objímá neuvěřitelný diamant o hmotnosti 0,500 ct, barvou H a čirostí SI1. Kameny mají osvědčení o pravosti iZlato®. Velikost prstenu si vyberte z nabízených dostupných rozměrů.

Prsten upravíme na základě Vaší objednávky ještě před nákupem, nebo kdykoliv potom a to zcela zdarma.

Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám se vším poradíme.

Získejte více informací o certifikátech >>

Poznej názory jiných

FAQ


Kolekce